w

Zmalujmyrazem.pl dla dzieci z Ukrainy

Na platformie dla nauczycieli zmalujmyrazem.pl dostępnych jest 50 kart pracy, które ułatwią aktywizację dzieci z Ukrainy, napływających do naszych przedszkoli i szkół. Dzięki temu, że te same materiały można pobrać zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim, cała grupa czy klasa jednocześnie realizuje jednakowy materiał, szybciej się integrując.

Wśród materiałów dydaktycznych w wersji ukraińskiej znajdują się m.in. gra „Ja mam… kto ma?” ze słownictwem szkolnym, ułatwiająca opanowanie podstaw języka polskiego, minisłownik obrazkowy ze szkolnymi słówkami, plan dnia w przedszkolu, dyktanda graficzne, karty matematyczne, karty z kodowaniem, domina, antykolorowanki itp. Sądząc po popularności, jaką się cieszą, nauczyciele bardzo potrzebują i poszukują tego typu treści. Pobieranie i korzystanie z materiałów dostępnych na zmalujmyrazem.pl jest całkowicie darmowe. Już wkrótce na platformie pojawią się także nowe wersje gry edukacyjnej „Ja mam… kto ma?”!

Każda aktywność – rysowanie, szkicowanie, kolorowanie, modelowanie z plasteliny itp., która sprzyja doskonaleniu motoryki małej, bezpośrednio przekłada się na kreatywność i rozwój dziecka. To właśnie wszechstronna edukacja młodego człowieka stanowiła inspirację do stworzenia nowo uruchomionej platformy Zmalujmy Razem – bezpłatnej skarbnicy wiedzy i materiałów dydaktycznych dla nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Dostęp do materiałów jest bezpłatny – wystarczy się zarejestrować!

Załączniki

Napisane przez KMC

Nowe partnerstwo w Święcicach: Kuehne+Nagel i Cam Cam Copenhagen podpisali trzyletni kontrakt na obsługę logistyczną e-commerce

NoVa Park stawia na bycie dobrym sąsiadem