w

Wygraj kampera na weekend w urodzinowym konkursie NoVa Park

W tym roku gorzowskie centrum handlowe NoVa Park świętuje swoje 10. urodziny! Z okazji, w poniedziałek 11 kwietnia wystartował urodzinowy konkurs na Facebooku i Instagramie galerii z nagrodami w postaci weekendu z kamperem oraz kart podarunkowych na zakupy do sklepów obecnych w NoVa Park!

Jak urodziny, to prezenty! Już od 10 lat NoVa Park króluje na zakupowej mapie Gorzowa, a ta okrągła rocznica to idealna okazja, aby nagrodzić klientów centrum atrakcyjnymi upominkami! W dniach 11-18 kwietnia 2022 roku trwa urodzinowy konkurs w mediach społecznościowych NoVa Park – na Facebooku (https://bit.ly/3JqHHxD) oraz na Instagramie (https://www.instagram.com/novaparkgorzow/).

Co zrobić, aby powalczyć o wyjątkowe nagrody? Napisz specjalnie dla nas życzenia urodzinowe w komentarzach do postu konkursowego! Pamiętaj, aby w swoim zgłoszeniu użyć słów i liczb – NoVa Park, 10, urodziny, Gorzów (słowa można odmieniać przez przypadki). Wygrywają trzy najciekawsze zgłoszenia:

  • I miejsce – zatankowany KAMPER NA WEEKEND + karta podarunkowa o wartości 500 zł do supermarketu SPAR;
  • II miejsce – karta podarunkowa o wartości 1000 złotych do salonu Media Expert;
  • III miejsce – karta podarunkowa o wartości 500 złotych do salonu Homla.

Uczestnik zabawy może opublikować tylko jedno zgłoszenie w czasie trwania konkursu – albo na Facebooku, albo na Instagramie. Wyniki konkursu pojawią się 20 kwietnia na Facebooku i Instagramie NoVa Park, a odbiór nagród odbędzie się 23 kwietnia o godz. 16.00 podczas urodzinowego wydarzenia w NoVa Park.

„Już przez dekadę jesteśmy z mieszkańcami Gorzowa i okolic, dlatego zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Oto wyjątkowy konkurs, w którym możecie zgarnąć karty podarunkowe do swoich ulubionych sklepów oraz niezwykły weekend z kamperem! Złóżcie nam życzenia i cieszcie się wraz z nami tym wspaniałym czasem” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin konkursu jest dostępny na Facebooku oraz Instagramie NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, Pepco, KFC czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Napisane przez Orchidea PR

Jak zadbać o bezpieczeństwo w miejscu pracy?

Wielkanoc na ostatnią chwilę