w , ,

„Wsparcie dla Ciebie” – Credit Agricole wprowadza udogodnienia dla klientów

W trosce o bezpieczeństwo finansowe klientów, bank wprowadził możliwość odroczenia spłaty rat kredytów do sześciu miesięcy. Elektroniczne wnioski w tej sprawie mogą składać zarówno firmy, jak i klienci indywidualni, których sytuacja ekonomiczna wyraźnie się pogorszyła w związku z panującą epidemią.

Ponadto od poniedziałku, 30 marca, wszyscy posiadacze kont osobistych Credit Agricole zwolnieni są z opłat za przelewy ekspresowe (Express Elixir). Dzięki temu rodziny i bliscy mogą sobie szybko przelewać pieniądze bez dodatkowej opłaty, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Takie rozwiązanie będzie obowiązywać do 11 kwietnia.

Dołączając do apeli o pozostanie w domach w czasie narodowej kwarantanny, bank zachęca do zakupów przez Internet i oferuje zwrot części wydatków. Posiadacze kart kredytowych banku dostaną zwrot 1 proc. za każdą płatność w sklepie internetowym (oferta dotyczy kart Gold, Silver, Standard, a maksymalna kwota zwrotu to 200 zł). Klienci banku mogą również skorzystać z kredytu ratalnego 0 proc. w ponad 200 partnerskich sklepach internetowych, a także ze zniżek nawet do 50% w największym w Polsce Klubie Rabatowym, z którym współpracuje ponad 10 tys. sklepów i punktów usługowych.

– Zależy nam na tym, aby pomóc klientom przejść przez ten trudny okres. Pracujemy nad różnymi rozwiązaniami, nie tylko związanymi z odroczeniem spłat kredytów, ale też nad takimi, które pozwalają zaoszczędzić, czy wręcz  zyskać na operacjach wykonywanych np. za pomocą naszych kart. Te pozornie drobne gesty, realnie mogą wpłynąć na ułatwienie codzienności. Chcemy, być przyjaznym partnerem w tej szczególnej sytuacji, w której się wszyscy znaleźliśmy – mówi wiceprezes Jędrzej Marciniak.

Wszystkie szczegóły oferty „Wsparcie dla Ciebie” opisane są na stronie internetowej www.credit-agricole.pl/wsparcie-dla-ciebie. Tam również można znaleźć informacje na temat ochrony ubezpieczeniowej dla klientów banku. Wszystkie inne użyteczne informacje związane z bezpiecznym bankowaniem można również znaleźć na dedykowanej stronie https://www.credit-agricole.pl/bezpieczenstwo/bezpieczne-bankowanie-dla-ciebie-i-dla-nas

Credit Agricole Bank Polska jest częścią stabilnej, bezpiecznej grupy finansowej, jednej z 10 największych na świecie, która działa w 47 krajach i obsługuje ponad 51 mln osób.

Napisane przez Przemyslaw Przybylski

Holy Water: kreatywny cyberatak wykorzystujący metodę „przy wodopoju”

Cyberprzestępcy wykorzystują nazwy popularnych aplikacji