w

Webinar PLGBC: Budynki są jak ludzie – Wirtualny Przewodnik po zrównoważonym domu/mieszkaniu

W ramach projektu – Budynki są jak ludzie. Zdrowe, zielone mieszkania i domy  – Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC zaprasza do udziału w cyklu webinariów z ekspertami na temat elementów zrównoważonego mieszkania/domu.

Chcemy zachęcić Cię do wprowadzenia zmian w codziennych nawykach, aktywnościach w Twoim domu. Oszczędzając wodę, sortując odpady, dbając o obecność zieleni w Twoim otoczeniu, oszczędzając energię, wybierając zdrowe i bezpieczne materiały, angażując się w projekty ekologiczne, bliskie środowisku – tworzysz zrównoważony dom i przyczyniasz się do przeciwdziałania zmianom klimatu. Wybieraj i działaj świadomie dla zdrowia i lepszego życia. Mamy nadzieję, że zainspirujesz także innych do działań.

25.01.2022 r., godz.10.00
Webinar: Wirtualny Przewodnik po zrównoważonym domu/mieszkaniu

 Zrównoważony dom/mieszkanie to projektowanie, budowa i użytkowanie w sposób przyjazny środowisku. To także szereg aktywności, które może podjąć każdy z nas dla zdrowia i lepszego życia, do czego Was gorąco zachęcamy. Budynki są jak ludzie, oddziałują na nas i my na nie. Korzystajmy z tego mądrze i świadomie. Wszystko zaczyna się w domu!

W gronie ekspertek zobaczymy:
Maria Jasiewicz, PLGBC
Monika Kmera, PLGBC,
Spotkanie moderować  będzie Magdalena Wojtas, PLGBC.

Patronat: Ekoblog @ewelina.ulanicka, Fundacja Na Zielonym, Nowl Eco, OSOM Gliwice.

Udział jest otwarty i bezpłatny, wymagana rejestracja: https://plgbc.org.pl/wyd_i_szkol/plgbc_budynki_jak_ludzie-wirtualny-przewodnik/

Projekt – Budynki są jak ludzie. Zdrowe, zielone mieszkania i domy – finansowany z dotacji nr K1m/0776 programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Więcej: https://budynkijakludzie.plgbc.org.pl/

Napisane przez Monika Kmera

Budynki są jak ludzie. Zdrowe, zielone mieszkania i domy. PLGBC realizuje projekt w ramach programu Aktywni Obywatele

PLGBC dołączyło do międzynarodowego projektu RetrofitHUB