w

Walentynki w NoVa Park

Przyjdź do NoVa Park w sobotę 12 lutego i odbierz balon w kształcie serca z miłosnym przesłaniem dla Ciebie i Twojej drugiej połówki lub bliskiej Ci osoby! Wystarczy wydać 50 złotych, aby otrzymać jeden z 300 walentynkowych upominków! 

„LoVe BaloNoVe”, czyli Walentynki nie tylko dla zakochanych z balonami w roli głównej! Tym razem w naszej akcji do zdobycia są balony z helem w kształcie serca, do których będzie doczepione miłosne przesłanie. Co zrobić, aby otrzymać prezent? Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych w dwóch różnych sklepach w NoVa Park i zgłosić się po miłosny upominek do Punktu Obsługi Akcji! Zabawa potrwa od godziny 10.00 do godziny 20.00 w sobotę 12 lutego. 

„Szukasz pomysłu na prezent dla drugiej połówki? Zapraszamy do NoVa Park po walentynkowy upominek – balon w kształcie serca z miłosnym przesłaniem! Zrób zakupy i spraw niespodziankę bliskiej Ci osobie. Pamiętaj, że NoVa Park już od 10 lat dostarcza Ci wszystkiego, co kochasz!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Akcji (poziom 0, przy windzie panoramicznej).

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Napisane przez Orchidea PR

Jak oszuści wykorzystywali spam i phishing w 2021 r.

Columbus nadal zwiększa udziały na rynku farm