w , ,

W poszukiwaniu wyjątkowego prezentu dla babci. Zestaw TV Sat pod choinkę

W tym roku jednym z nich może być zestaw antenowy do bezpłatnego odbioru TV TRWAM. Ogólnopolska sieć monterów telewizyjnych Pogotowie Antenowe 24h, wprowadziło na rynek specjalną, świąteczną ofertę.

Zmiany, które nadejdą wkrótce w sposobie nadawania telewizji w Polsce nie muszą oznaczać rezygnacji z oglądania ulubionych kanałów. Jednak, o ile młodzi ludzie są w stanie się na to odpowiednio przygotować, to osoby ze starszego pokolenia mogą się w tym zwyczajnie pogubić. A nadchodząca gwiazdka to dobry czas, by im w tym pomóc.

– W odpowiedzi na rosnącą w ostatnim czasie liczbę zapytań, z uwagi na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy wyjątkowy produkt: kompletny zestaw antenowy umożliwiający bezpłatny odbiór TV TRWAM wraz z montażem. Prezent w przystępnej cenie, z którego ucieszy się każda babcia – mówi Piotr Ksepka, manager firmy Pogotowie Antenowe 24h.

Tego typu podarunek, to zestaw kompletny. Możemy być pewni, że zamówiony przez nas produkt w odpowiednim momencie będzie po prostu działał bez zarzutów. Nie wymaga od nas specjalistycznej wiedzy.

Co więcej, oferowany przez Pogotowie Antenowe 24h zestaw w swojej cenie ma już uwzględniony montaż wykonany przez wykwalifikowanego specjalistę w dziedzinie instalacji TV Sat. Doceni to każdy, kto kiedykolwiek sam próbował podłączyć swoją antenę satelitarną i wie, ile pracy i wysiłku może kosztować to osobę niezorientowaną w tym temacie. A fachowcy Pa24h, jako jedyni w Polsce, są w stanie zrealizować taką usługę w ciągu 24 godzin roboczych.

– Oczywiście, proponowany przez nas zestaw pozwala na bezpłatny odbiór nie tylko TV TRWAM, lecz również innych polskich kanałów, w tym również kilkuset niekodowanych programów z całego świata z satelity Astra bądź HotBird. Problemem też z całą pewnością nie będzie obsługa – każdy klient przy okazji montażu zostaje w pełni przeszkolony – dodaje pomysłodawca projektu.

Standardem jest również 12-miesięczna gwarancja, jaką jest objęty zestaw. Realizowana jest przez zespół 150 instalatorów, którzy są do dyspozycji klientów na terenie całego kraju i to przez 7 dni w tygodniu. Pogotowie Antenowe bowiem to właśnie zorganizowana grupa monterów, oferujących profesjonalnie wykonane usługi w wyjątkowo krótkim, nieprzekraczającym 24 godzin roboczych, czasie.

Produkty można zamawiać za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie.

Napisane przez Agencja Publicum

Pięknie, modnie i swobodnie, czyli w czym na tegorocznego Sylwestra?

Wyjedź w podróż marzeń z La Mariee!