w , ,

W Credit Agricole oddajesz mniej niż pożyczasz

Do końca listopada każda osoba, która nie korzystała dotychczas z oferty kredytowej Credit Agricole, może dostać od banku pożyczkę w kwocie 3 tys. złotych bez żadnej prowizji i z oprocentowaniem 0%. Pożyczkę spłaca się w 12 równych ratach po 250 zł miesięcznie, ale uwaga – ostatnią ratę bank zobowiązuje się spłacić za klienta (o ile ten wcześniej nie spóźni się z żadną płatnością). 

– Słuchamy naszych klientów i wiemy co jest dla nich ważne. A przecież każdy lubi, kiedy do portfela wpada dodatkowo parę groszy. Dlatego w tej ofercie bierzemy część spłaty pożyczki na siebie i dajemy klientom zaoszczędzić aż 250 złotych. I to bez żadnych ukrytych haczyków – przekonuje Grzegorz Górski, dyrektor Pionu zarządzania produktami i segmentami.

Warunkiem zaciągnięcia pożyczki na promocyjnych warunkach jest posiadanie konta w Credit Agricole. Konto założyć można w każdej placówce banku (a jest ich w całej Polsce blisko 400). Konto prowadzone jest bezpłatnie pod warunkiem zapewnienia co miesiąc minimum 1 tys. złotych wpływów oraz dokonania przez klienta co najmniej jednej transakcji kartą lub BLIK. Spełnienie tych warunków zwalnia również z opłaty za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Ofertę „Oddajesz mniej niż pożyczasz” promuje nowy spot telewizyjny z udziałem Dawida Podsiadło, za którego produkcję odpowiadają agencje Just i Opus Film. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Zenith.

Napisane przez Przemyslaw Przybylski

Zwrot z inwestycji w ochronę IT

Liczba użytkowników, którzy zetknęli się z oprogramowaniem stalkerware, wzrosła o 35%