w

W CH Rondo obejrzysz teatrzyk i pomożesz zwierzakom

Już 27 maja najmłodsi klienci Centrum Handlowego Rondo będą mieli okazję obejrzeć kolejny spektakl z cyklu „Teatrzyków na okrągło”. Opowieść o przygodach małego kociaka uzupełnią warsztaty, podczas których dzieci wykonają zabawki dla kotów z bydgoskiego schroniska.

 

W ostatnią sobotę maja, na scenie usytuowanej w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia, wystąpi Teatr Magmowcy. Spektakl zatytułowany „Kocia przyjaźń” będzie można obejrzeć o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00. Tradycyjnie już Centrum Handlowe Rondo zaprasza na widowisko nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców i opiekunów. Sceniczne przygody małego, rudego kotka, to pełna ciepła i mądrości bajka o zwierzęcej przyjaźni. Teatrzyk opowie historię kociaka, który – znudzony życiem domowego kanapowca – wyruszy w nieznane i spotka na swojej drodze czarnego kocura. Początkowo nowy znajomy będzie wydawał się niesympatyczny, jednak z czasem pomiędzy kotami wytworzy się nić porozumienia i okażą się wspaniałymi kompanami.

Tuż po spektaklu dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach, podczas których spędzą kreatywnie czas, a jednocześnie stworzą zabawki dla kotów. Trafią one później do Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy. Ponadto 27 maja w centrum zostanie otwarta wystawa fotografii, której bohaterami będą zwierzaki ze schroniska. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki temu bezdomnym psom i kotom łatwiej będzie znaleźć nowy, pełen miłości dom.

Po spektaklu najmłodsi otrzymają kolejne naklejki do dzienniczka, a zebranie pełnego kompletu naklejek umożliwi wygranie pod koniec roku wycieczki do Parku Wodnego Suntago. Dodatkowo w maju CH Rondo rozda literki Rondelki dzieciom, które nie odebrały ich w kwietniu – tym razem będzie to litera „O”.

Wartościowe przesłanie widowiska, rozwijające warsztaty i możliwość ciekawego spędzenia czasu to powody, dla których warto wybrać się na przedstawienie do Centrum Handlowego Rondo. Przy okazji można zrobić coś dobrego dla schroniskowych zwierzaków, a być może nawet wypatrzeć wśród wystawowych fotografii swojego przyszłego, czworonożnego przyjaciela.

Napisane przez Valkea

Dzień Dziecka dla małych i dużych w Centrum Janki

Wi-Fi 6 dla wczasowiczów pod otwartym niebem? Nie ma problemu!