w

UrodziNoVa impreza w NoVa Park

Zrób zakupy, odbierz nagrodę i świętuj 10-te urodziny NoVa Park! W dniach 22-23 kwietnia 2022 roku w godzinach 13.00-19.00 gorzowska galeria będzie rozdawać słodkie upominki oraz vouchery do kawiarni w podziękowaniu za lojalność Klientów trwającą już dekadę.

18 kwietnia minęło dokładnie 10 lat, kiedy NoVa Park otworzyło swoje drzwi przed mieszkańcami Gorzowa i okolic. Aby uczcić tę rocznicę, w dniach 22-23 kwietnia w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park organizuje imprezę urodzinową z tysiącem upominków! Co zrobić, aby zgarnąć jeden z nich? Wystarczą zakupy za minimum 100 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony z dwóch różnych sklepów)! Co warto podkreślić – mogą to być zakupy z rabatami, bo ponad 50 wybranych sklepów w NoVa Park przygotowało specjalne urodzinowe bony zniżkowe, a wśród nich m.in.:

  • 4F – 20% rabatu na produkty
  • CCC – 20% rabatu na wybrane produkty
  • Homla – do 50% rabatu (wyprzedaż międzysezonowa)
  • Monnari – 25% rabatu na wszystko
  • Puma – 30% rabatu na drugi produkt
  • Wojas – 20% na wszystko
  • Vezzi – 50% rabatu na większość asortymentu

W puli nagród do wyboru urodzinowe ciasteczka oraz urodzinowe bony do najemców: Cukierni Kandulski (bon na kawę oraz gałkę lodów), Castellari (bon na dwie gałki lodów lub desery w słoiczkach) oraz Bazyli i Groszku (bon na kawę oraz kulkę mocy).

Urodziny w NoVa Park to także atrakcje dla najmłodszych! Będzie kącik malowania twarzy oraz słodkości i prezenty urodzinowe od NoVa Park!

„Modne zakupy, liczne promocje oraz niespodzianki dla każdego! Takie urodziny to my lubimy! W dniach 22-23 kwietnia zapraszamy wszystkich mieszkańców Gorzowa i okolic do wspólnego świętowania. Korzystajcie z urodzinowych rabatów na zakupy i odbierajcie słodkie upominki!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym przy windzie panoramicznej.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, Pepco, KFC czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Napisane przez Orchidea PR

Globalworth powołuje Stamatisa Sapkasa na stanowisko dyrektora finansowego Grupy

W salonikach przekażesz datek na rzecz Ukrainy