w ,

Upriser – na Startup Fest było gorąco!

Zaproszeni, jako prelegenci i mentorzy z bliska przyglądali się najlepszym projektom warszawskiego Start-up Fest`u. Jaromir Działo, Rafał Han i Krzysztof Bełech z UPRISER Committee oraz Marcin Bielówka z FZ KPT z całodniowej imprezy najlepiej zapamiętają gorące emocje, jakie towarzyszyły prezentacjom. Budująca atmosfera festiwalu to zasługa niezwykłych pomysłodawców chcących podbić świat swoimi biznesowymi rewolucjami.

W zakwalifikowanej do finałowego pojedynku 15stce najlepszych start-up`ów, znalazł się również Lingapp z UPRISER team. Podczas festiwalu projektodawcy mieli szansę konsultować swoje pomysły z największymi start-upo`wymi głowami, jak Piotr Wilam, Bartek Gola czy Marcin Ekiert. Cenne wskazówki były niezwykle pożądane, było bowiem o co walczyć. Zwycięski start-up otrzymał wsparcie w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 50 tys. zł oraz kampanię reklamową w internecie o wartości 100 tys. zł. Bezcenną i najważniejszą dla wszystkich uczestników nagrodą było jednak wsparcie mentorów.

Ostatecznie zwyciężył projekt Fun in design, a wyróżnienia otrzymali Lingapp i Transparent Choice. Z sukcesu Lingapp cieszymy się szczególnie, a pozostałą dwójkę zapraszamy do udziału w inicjatywie UPRISER – podsumowuje Marcin Bielówka z FZ KPT.

Więcej informacji o inicjatywie na: www.upriser.pl

Na wszelkie pytania odpowie nasz broker technologiczny:

dr Joanna M. Wasiluk 

e: [email protected]

t.: +48 (12) 387 81 60 

Inicjatywa realizowana w ramach działań promujących projekt "Inkubowanie nowych innowacyjnych spółek w Krakowskim Parku Technologicznym" realizowany przez Fundusz Zalążkowy KPT ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Avatar photo

Napisane przez Monteiro

„Oszczędnościowe” reklamy POS mBanku dzięki GMP Advertising

Rozmowy Polaków o zdrowiu okiem ekspertów