w

ULUBIONE EKRANIZACJE POWIEŚCI ROSAMUNDE PILCHER W ROMANCE TV!

Gwen Sherman (Meriel Hinsching) und Lennard Boyle (Moritz Otto) kommen sich näher - vermeintlich als Freunde. Sind die beiden schon bereit für mehr?

Już 5 marca z okazji Dnia Świętego Pirana Romance TV zaprasza na maraton ulubionych ekranizacji powieści Rosamunde Pilcher rozgrywających się w pięknej Kornwalii. Zaczynamy od godziny 8:45. Widzowie zobaczą aż sześć filmów takich m. in. Rosamunde Pilcher: Cztery balony i jedna śmierć (godz. 12:30), Rosamunde Pilcher: Jeszcze mężatka (godz. 14:20), czy kończący maraton „Rosamunde Pilcher: Synowe” (godz. 18:05) opowiadający o trudnych relacjach teściowej z synowymi i tym jak to wpływa na całą rodzinę… Będzie ciekawie!

Z okazji narodowego święta Kornwalii ku czci jej patrona, Świętego Pirana, Romance TV porwie widzów na cały dzień do dzikiego, romantycznego, nadmorskiego regionu – do Południowej Anglii. Stacja pokaże aż sześć bardzo lubianych ekranizacji powieści Rosamunde Pilcher.

Rosamunde Pilcher: Rozterki serca – 5 marca, godz. 8:45

Młoda wdowa, Lady Nicole Sherberton ma po śmierci swego męża wyjść za mąż za jego dobrego przyjaciela, kapitana Gregory’ego Armitage. Wkrótce poznaje jednak podoficera Duncana Frasera, którego zatrudniono jako jej kierowcę. Czy zaburzy to jej plany?

Rosamunde Pilcher: Miłość jest nieobliczalna – 5 marca, godz. 10:40

Informatyczka, Mary Cameron, jest pewna, że miłość można przewidzieć używając liczb i nie jest ona tylko ślepym zrządzeniem losu. Jej szef wyczuwa ogromny sukces. Opracowany przez Mary algorytm ma na portalu randkowym „Cupid’s Match“ pomóc singlom w znalezieniu odpowiedniego partnera. Do kampanii reklamowej zostają wybrani Amanda i Zac, którzy zgodnie z portalowym algorytmem będą tworzyć idealną parę…

Rosamunde Pilcher: Cztery balony i jedna śmierć – 5 marca, godz. 12:30

Florystka Gwen jest asystentką w hurtowni kwiatów. Podrywa ją jej sympatyczny szef, Joey. Dziewczyna nie ma nic przeciwko temu. Wręcz przeciwnie. Gwen i jej matkę, Ellen, łączą bardzo intensywne ale trudne relacje. Dobrze, że jest jeszcze rozsądny partner Ellen, Ron, który wspiera Gwen.

Rosamunde Pilcher: Jeszcze mężatka – 5 marca, godz. 14:20

Adwokatka Sienna nie posiada się ze szczęścia! Jej ukochany w końcu się jej oświadczył. Niestety zamążpójście nie będzie takie łatwe, ponieważ kobieta wciąż jest jeszcze żoną Tylera, swojej młodzieńczej miłości. Opuściła go przed laty ze względu na jego niewierność. Sienna postanawia pojechać do Kornwalii i załatwić wreszcie sprawy rozwodowe. Ale Tyler informuje ją, że zgodzi się na podpisanie papierów rozwodowych tylko wówczas, gdy Sienna przez pewien czas będzie udawała jego szczęśliwą małżonkę. Mężczyzna walczy bowiem o prawa rodzicielskie do swojej córki Ivy, która jest owocem jednej z jego ówczesnych miłostek. Jeśli przegra tę sprawę, Ivy będzie musiała wyjechać na zawsze do swojej babki w USA.

Rosamunde Pilcher: Złodziejaszek i kapitan – 5 marca, godz. 16:15

Lisa Edison jest początkującą aukcjonerką i ma głębokie poczucie sprawiedliwości. Szybko zjednuje sobie ludzi i angażuje się w pomoc dzieciom, które doznały krzywdy społecznej. Chciałaby podzielić się szczęściem, które spotkało ją w życiu. Mieszka w domu swoich adopcyjnych rodziców, Richarda i Emmy, z którymi łączą ją bardzo bliskie relacje. Mimo to, w głębi serca, boi się odrzucenia.

Rosamunde Pilcher: Synowe – 5 marca, godz. 18:05

Lynette Dawson pragnie spełnić ostatnie życzenie swego zmarłego męża i założyć w jego imieniu fundację, którą mają prowadzić ich dwaj synowie. Lynette zakłada, że obie jej synowe, obecna – Kim i przyszła Marisa również zaangażują się w rodzinne przedsięwzięcie. Okazuje się, że się myliła. Kim, z wykształcenia biolog, bardzo niechętnie rezygnuje z zawodowej kariery w Londynie. Natomiast Marisa, dziennikarka, słysząc o planach przyszłej teściowej, zrywa zaręczyny. Jednak Lynette nadal jest przekonana, że nad wszystkim panuje. Innego zdania jest doktor Raymond Murphy, który uważa, że Lynette niszczy swoją rodzinę.

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ. 

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Napisane przez Julia

NOWE DOWODY OSOBISTE, czy są bezpieczne ??

POCZUĆ WIĘCEJ