w

Ubezpieczenia Pocztowe z assistance medycznym dla swoich pracowników i ich najbliższych.

Pakiet Assistance Medyczny ONKO to szeroki zakres przydatnych świadczeń w przypadku zachorowania na nowotwór albo choroby układu krążenia.

Ubezpieczeni z pakietem ONKO mogą skorzystać z pomocy medycznej, w tym z konsultacji telefonicznej lub wideokonsultacji z lekarzem, wizyty pielęgniarki po hospitalizacji, transportu medycznego, konsultacji dietetyka, dostarczenia leków oraz pomoc psychologa, który da wsparcie w trudnym momencie życia.

Osoby, u których zdiagnozowano nowotwór złośliwy lub zawał serca albo udar mózgu mogą również skorzystać z drugiej krajowej opinii medycznej, w celu weryfikacji postawionej diagnozy i dalszego planu leczenia. W ramach pakietu zagwarantowany jest również dostęp do badań profilaktycznych.

Dodatkowo ubezpieczeni w każdym momencie mogą skorzystać z nielimitowanego dostępu do infolinii medycznej.

Wsparcie chorego w domu

Po hospitalizacji chory może też liczyć na pomoc domową w codziennych obowiązkach, na przykład przygotowywaniu posiłków i zapewnianiu zakupów. Pakiet assistance medyczny ONKO pozwala również na organizację rehabilitacji w domu lub w ośrodku rehabilitacyjnym. W razie rehabilitacji domowej ubezpieczeni mają zapewnione dostarczenie sprzętu rehabilitacyjnego.

Dodatkowe świadczenia medyczne w ramach ubezpieczenia stanowią realną pomoc dla klienta. Ubezpieczony w trudnym dla siebie momencie, jakim niewątpliwie jest diagnoza choroby nowotworowej, może liczyć na pomoc w organizacji dodatkowej konsultacji lekarskiej, rehabilitacji, wizyty psychologa, czy też pomocy w domu po hospitalizacji. Pakiet usług assistance uwzględnia specyfikę procesu leczenia nowotworów, a tym samym odpowiada na potrzeby osób zmagających się z tą chorobą – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Oferta ubezpieczenia dostępna jest od 1 kwietnia dla pracowników Poczty Polskiej i ich bliskich. Aktualnie trwają prace nad wdrożeniem wariantu ubezpieczenia dla klientów indywidualnych.

Operacja TunnelSnake: nowy rootkit pozwala kontrolować firmy w Azji i Afryce

Nowe spotkanie online z cyklu „GReAT Ideas”