w

Twardziel, którego nic nie przebije bohaterem kampanii reklamowej marki Profi

 „Pasztet Profi, teraz w metalowej puszce” to hasło produktowej kampanii reklamowej, która wystartowała w ramach nowej platformy komunikacyjnej marki, wprowadzonej w ubiegłym roku. Działania potrwają do połowy czerwca i będą realizowane w kanałach digitalowych.

Profi to rynkowy numer 1 w kategorii pasztetów w Polsce, cieszący się lojalnością konsumentów od niemal 30 lat. Celem bieżącej kampanii jest komunikacja produktu w nowym opakowaniu – metalowej puszce. „Chcemy dotrzeć z przekazem do użytkowników, którzy kupują pasztety w puszkach i taki format preferują. Nasza marka od lat ma bardzo wysoką świadomość wśród konsumentów, teraz koncentrujemy się na zbudowaniu świadomości produktu – puszki” – mówi Sebastian Pender, dyrektor marketingu Profi S.A.

Na potrzeby kampanii przygotowano trzy spoty wideo, mocno osadzone w ramach platformy komunikacyjnej wykorzystującej konwencję nawiązującą do animowanego komiksu. „W świat Profi wprowadzamy nowego bohatera – Puszkę i jego znajomych. Z przymrużeniem oka kreujemy postać twardziela pewnego siebie i swojej jakości. W dialogach bazujemy na grze słów, nawiązującej do formy opakowania” – wyjaśnia Sebastian Pender.

Komunikacja będzie realizowana w kanałach digitalowych, w tym w mediach społecznościowych i na portalach horyzontalnych (Interia.pl, Onet.pl, Wp.pl), a także we współpracy z influencerami.

Kreacje do kampanii przygotowała agencja FCB Bridge2Fun; zakup mediów powierzono Value Media; komunikację PR marki prowadzi Kolterman Media Communications.

Napisane przez KMC

Columbus zamknął marzec rekordowym wynikiem zainstalowanej mocy

SHEIN wspiera polskich artystów