w

TulipaNoVy Dzień Kobiet w NoVa Park!

Taki powinien być każdy dzień w roku! Z okazji Dnia Kobiet, we wtorek 8 marca w godzinach 12.00-18.00 NoVa Park organizuje nietypową akcję, aby podziękować Paniom za to, że są. Przystojni dżentelmeni będą wręczać klientkom kwiaty z życzeniami oraz śpiewać znane radosne przeboje napotkanym w NoVa Park kobietom!

8 marca to wyjątkowy dzień, w którym oczy świata skierowane są w kierunku Pań. Nie inaczej będzie także w NoVa Park! W godzinach 12.00-18.00 NoVa Park organizuje TulipaNovy Dzień Kobiet. Odwiedzające NoVa Park Panie otrzymają piękne kwiaty i śpiewające życzenia od utalentowanych wokalistów. Tym samym Panowie piosenką i tulipanami podziękują Paniom – w imieniu swoim i NoVa Park – za to, że są i każdego dnia upiększają wszystkim życie. Liczba upominków jest ograniczona.

„Kwiaty, muzyka i zakupowe szaleństwo! Takie połączenie tylko w NoVa Park. Już 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, śpiewający dżentelmeni będą rozdawać Paniom piękne tulipany w rytm radosnych przebojów. A to wszystko w podziękowaniu za to, że są. W podziękowaniu za wszystko, co ofiarują jako kobiety – za rozmowy, pomoc i uśmiech!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Napisane przez Orchidea PR

Hybrid Flex 5 – najlepsza maszynka do golenia w historii BIC®

Webinarium: cyberzagrożenia wymierzone w Ukrainę