w

Toyota Financial Services po raz kolejny w gronie najlepszych pracodawców

Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing Polska wchodzące w skład Toyota Financial Services (TFS), drugi rok z rzędu zdobyły prestiżowy certyfikat TOP Employer. Znak ten wyróżnia pracodawców, którzy dbają o swoich pracowników, zapewniając im m.in. przyjazne środowisko pracy oraz przejrzysty rozwój zawodowy.

Tytuł TOP Employer przyznawany jest przez TOP Employers Institute na podstawie szczegółowego audytu obejmującego m.in. warunki zatrudnienia, procesy rekrutacyjne, doświadczenia pracowników czy kulturę biznesu i organizacyjną. Do wąskiego grona nagrodzonych należą tylko te organizacje, które wyróżniają się na tle konkurencji pożądanymi wartościami,  etyką i uczciwością, a także dobrymi wynikami w zakresie strategii firmy i przywództwa.

– Certyfikat TOP Employer bez wątpienia jest powodem do zadowolenia i świętowania. Wspólnie tworzymy wyjątkową organizację, w której człowiek jest w centrum uwagi. Nasze działania opieramy na japońskiej filozofii Kaizen oraz na wartościach Toyota Way. Pracujemy w jednym zespole, któremu przyświeca wspólny cel – mówi Bogdan Grzybowski, Prezes Zarządu Toyota Bank Polska.

W tegorocznej 14. edycji programu w Polsce – certyfikat  TOP Employer Polska 2023, zdobyło zaledwie 76 organizacji. Toyota Financial Services nagrodę otrzymała drugi rok z rzędu.

– Rok 2022 był czasem pełnym wyzwań i niepewności, zarówno w aspekcie biznesowym jak i w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Na skutek pandemii, a także sytuacji geopolitycznej w naszym regionie, organizacje stanęły przed koniecznością zmiany swoich strategii.  Presja płacowa spowodowana wysoką inflacją, zwiększona rotacja czy walka o talenty wymusiły zmianę podejścia do dotychczasowych metod działania – mówi Monika Milani, Dyrektor HR w Toyota Bank Polska. – Jeszcze większego znaczenia nabrały kompetencje przywódcze, wysokie standardy zarządzania oraz angażująca kultura organizacyjna. Bez dojrzałych, mądrych i troskliwych menadżerów trudno o dobrą atmosferę pracy czy rozwój potencjału pracowników.  Jesteśmy przekonani, że wyłącznie zintegrowany, dobrze zarządzany i zmotywowany zespół napędza innowacyjność i umożliwia realizację celów strategicznych – dodaje.

Napisane przez multiAN

Nowa kampania phishingowa – hakerzy podszywają się pod kanadyjskiego dostawcę gazu

ASB Poland dołącza do swoich struktur firmę księgową PGA Accounting