w

Tchibo w Galerii Bemowo

Popularna marka dołącza do grona najemców Galerii Bemowo. W czwartek 2 lutego został otwarty sklep Tchibo, znany nie tylko z najlepszej jakości kaw pochodzących z plantacji na całym świecie, ale także z szerokiego asortymentu produktów i akcesoriów dla domu i całej rodziny.

Sklep Tchibo w Galerii Bemowo to unikalne połączenie produktów z kategorii tematycznych (moda, sport, akcesoria do domu, kuchni i ogrodu) oraz sklepu z doskonałą kawą.

W sklepie Tchibo typu pop-up klienci galerii znajdą produkty z różnorodnych kategorii oferowane w outletowych cenach. Asortyment sklepu cechuje wysoka jakość, niestandardowe rozwiązania i ekologiczne pochodzenie. Produkty Tchibo są w zdecydowanej większości ekologiczne. Wśród artykułów z asortymentu można bez problemu znaleźć m.in. ubrania i tekstylia z bawełny ekologicznej, sprzęt domowy wyprodukowany z materiałów pochodzących z recyklingu itd. W sklepie jest również dostępny bogaty wybór doskonałej kawy, jak również wszystko to, co jest potrzebne do jej zaparzenia. Wśród wielu akcesoriów znajdują się także ekspresy do kawy: Esperto i Cafissimo.

Salon Tchibo o powierzchni ponad 155 m2 jest zlokalizowany na parterze, przy Vision Express.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. 

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Jak skutecznie zarządzać pracownikami z niepełnosprawnością

Co musisz wiedzieć, aby zapobiec oszustwom podatkowym Twoich pracowników?