w

Targi Pracy i Kariery w NoVa Park

Szukasz pracy lub planujesz zmienić dotychczasową? Dobrze trafiłeś/-aś! Już w sobotę 19 listopada 2022 roku w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park organizuje Targi Pracy i Kariery. To idealna okazja, aby poznać lokalnych pracodawców i porozmawiać o własnym rozwoju. 

Przyjdź do NoVa Park w sobotę 19 listopada i spotkaj się z rekruterami lokalnych firm. Zapoznaj się aktualnymi ofertami pracy z naszego regionu i zostaw swoje CV. A jeśli chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy – skorzystaj z bezpłatnych porad coacha zawodowego Pani Anny Bezdzieckiej.

Na Targach Pracy i Kariery pojawią się następujące firmy:

AJP (Akademia im. Jakuba z Paradyża)

AUDIT HR

Ever Group

HrProgress

IDEA HR Group

Policja

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie

Prosupport

Straż Graniczna

Wojskowe Centrum Rekrutacji

„Przed nami ważne wydarzenie, dedykowane wszystkim, którzy chcą rozwijać się zawodowo. 19 listopada zapraszamy na Targi Pracy i Kariery do NoVa Park! Wspólnie z lokalnymi – i nie tylko – firmami zaprezentujemy aktualne oferty pracy, porozmawiamy o oczekiwaniach pracodawców oraz umiejętnościach szczególnie pożądanych obecnie na rynku pracy” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Targi Pracy i Kariery odbędą na poziomie 0, przy windzie panoramicznej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: TOUS, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, CHANGE Lingerie, Home&You, Duka, Homla, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, Pepco, KFC, Kraina Serów czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Moc, skuteczność i higiena – bezprzewodowe odkurzacze Samsung w promocji

Jak zaprzyjaźnić się z klientem, czyli o customer experience w Maxi Zoo