w

SYLWESTROWE I NOWOROCZNE PREMIERY FILMOWE W ROMANCE TV

Na zakończenie tego roku Romance TV zabierze widzów na pokład luksusowych statków. Już w Sylwestra od godz. 20:00 stacja zaprasza na premierę Statku Marzeń – Mauritius, zaś 1 stycznia o tej samej porze, również premierowo wyemitowany zostanie film Rejs ku szczęściu – podróż poślubna na Kretę. 

Statkiem Marzeń w Nowy Rok

Jedna z najdłuższych i uwielbianych przez widzów serii zagości w Romance TV w Sylwestrowy wieczór. O godz. 20:00 stacja zaprasza na premierę – Statek Marzeń – Mauritius. Statek Marzeń pod dowództwem kapitana Pargera bierze kurs na Mauritius, bajkową wyspę na Oceanie Indyjskim. Na pokład wchodzi między innymi Roman Hilbert. Mężczyzna od razu zauważa podobieństwo nauczycielki tańca, Jany Stern, do swojej zmarłej żony. Podczas pierwszej rozmowy Roman sprawia na Janie wrażenie bardzo samotnej osoby…

O godz. 23:50 Romance TV pokaże także Statek Marzeń – Kolumbia, a o 1:45 Statek Marzeń – Japonia.

 

Noworoczny Rejs ku szczęściu

W Nowy Rok, widzowie kontynuować będą morskie podróże, tym razem ruszą w kolejny Rejs ku szczęściu – podróż poślubną na Kretę. Załoga kapitana Pargera, konsultant ślubny Tom i dwie pary narzeczeńskie ruszają w rejs na Kretę, największą grecką wyspę. Jedną z narzeczonych jest matka Toma, Kerstin Cramer. Tom – w przeciwieństwie do załogi statku – nie zna planów swojej matki!

Statek Marzeń – Mauritius, premiera, 30 grudnia, godz. 20:00

Rejs ku szczęściu – podróż poślubna na Kretę, premiera, 1 stycznia, godz. 20:00

 

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka, tel. 669 507 492, e-mail: [email protected] 

 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

 

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

 

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Napisane przez mariaaa

Zyxel otrzymuje amerykańskie i europejskie nagrody za wspieranie kanałów dystrybucji

Audi przedstawia plany dotyczące produkcji przyszłości