w ,

Spotkanie z nauką i ekologią w Centrum Handlowym Osowa

W trakcie eventu „PIKNIK EDU i EKO GAME” klienci Centrum Handlowego Osowa będą mogli m.in. nauczyć się jeździć na seagway’ach – przyjaznych środowisku pojazdach napędzanych na prąd elektryczny, zapoznać się z możliwościami robotów wykonanych z najpopularniejszych na świecie klocków LEGO czy prześledzić interaktywną mapę zagrożonych gatunków.

Podczas wydarzenia odbędą się także liczne konkursy, w których można wygrać atrakcyjne i ciekawe nagrody. Wyzwaniem dla najmłodszych uczestników pikniku będzie zdobycie tytułu mistrza budowlanego w znanej na całym świecie grze Make’n’Break (Zbuduj i Zburz), wykonanej z recyklingu. Kto pokona przeciwników stawiając jak największą liczbę budowli? Przekonamy się już 14 lipca.

Wakacje to okres, w którym często zapominamy, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa środowisko naturalne. Tę prawidłowość ma nam uzmysłowić najbliższy event ‘Piknik EDU i EKO GAME’ wykorzystujący elementy nauki poprzez zabawę. Jesteśmy pewni, że ciekawe atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów spotkają się z dużym zainteresowaniem, podobnie jak miało to miejsce przy poprzednio organizowanych wydarzeniach” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Nieodłącznym elementem akcji „Godziny dla Rodziny” jest program lojalnościowy, skierowany do osób, które uczestniczą w poszczególnych eventach. Za udział w każdym wydarzeniu klienci otrzymują jedną pieczątkę. Osoby, które na specjalnej karcie zbiorą najwięcej stempli oraz wymyślą najlepsze hasło promujące eventy w ramach cyklu „Godziny dla Rodziny” otrzymają atrakcyjne nagrody. Szczegółowy regulamin programu lojalnościowego jest dostępny na stronie internetowej www.chosowa.pl.

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” objęły portale Biznesnafali.pl i Osowa24.pl oraz Twoja Gazeta.

Poniżej prezentujemy program eventu „PIKNIK EDU i EKO GAME”:

13.00-13.10 – uroczyste rozpoczęcie imprezy

13.10-13.25 – nauka jazdy na segway'ach dla dzieci i dorosłych

13.25-14.00 – eko starcia: interaktywna mapa zagrożonych gatunków (konkurs), Ekopuzzle, gra Make’n’Break wykonana z odpadów

14.00-14.20 – prezentacja robotów LEGO i ich umiejętności

14.20-14.30 – nauka jazdy na segway'ach dla dzieci i dorosłych

14.30-15.00 – eko starcia: interaktywna mapa zagrożonych gatunków (konkurs), Ekopuzzle, gra Make’n’Break wykonana z odpadów

15.00-15.20 – prezentacja robotów LEGO i ich umiejętności

15.20-15.30 – nauka jazdy na segway’ach dla dzieci i dorosłych

15.30-16.05 – eko starcia: interaktywna mapa zagrożonych gatunków (konkurs), Ekopuzzle, gra Make’n’Break wykonana z odpadów

16.05-16.20 – prezentacja robotów LEGO i ich umiejętności

16.20-16.55 – eko starcia: interaktywna mapa zagrożonych gatunków (konkurs), Ekopuzzle, gra Make’n’Break wykonana z odpadów

16.55 – podsumowanie zabawy i pożegnanie z gośćmi

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Rynek centrów handlowych rośnie

Lotus Grill: Męskie podejście do grillowania na Malemen Think Tank Society