w

SIGNAL IDUNA i Europ Assistance Polska z ochroną dla dzieci.

Szkoła to miejsce, gdzie co roku dochodzi do wielu wypadków z udziałem dzieci. Chcąc chronić swoich Klientów i ich pociechy przed przykrymi skutkami takich zdarzeń, SIGNAL IDUNA przygotowała specjalne ubezpieczenie NNW dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Ubezpieczenie można zawrzeć samodzielnie przez stronę internetową Towarzystwa, korzystając z pomocy wyspecjalizowanych agencji ubezpieczeniowych oraz przystąpić do polisy zawartej przez placówkę oświatową. Ubezpieczenie zapewnia wsparcie finansowe

w razie Nieszczęśliwego Wypadku. Ochrona ubezpieczeniowa działa 24h, w Polsce i za granicą. Zakres ubezpieczenia obejmuje sytuacje w drodze do i z przedszkola/ szkoły/uczelni, na zajęciach z tańca czy też na basenie, w czasie roku szkolnego, a także w czasie wakacji i ferii. Ponadto ochrona obejmuje również zdarzenia, do których dojdzie w domu, u przyjaciół, na placach zabaw, w parku i nad rzeką i wszędzie tam, gdzie najmłodsi będą potrzebowali pomocy.

Oferta ubezpieczeniowa obejmuje aż 27 ryzyk, które są dostępne w ramach dwóch wariantów ubezpieczeniowych (podstawowego i rozszerzonego), które można łatwo dopasować do potrzeb dziecka. Szeroki zakres sumy ubezpieczenia, nawet do 160 000 PLN, pozwala ubezpieczyć i chronić to, co jest dla każdego rodzica najważniejsze – zdrowie i życie dzieci.

Polisa zapewnia również pomoc finansową w przypadku złamań, zwichnięć i skręceń – zdarzeń, które niestety są nieodłącznym elementem codziennej aktywności najmłodszych.
W takich sytuacjach w zależności od wariantu ubezpieczenia klienci mogą liczyć na sfinansowanie rehabilitacji, czy środki pomocnicze wspomagające funkcjonowanie uszkodzonych narządów – wszystko po to, aby pomóc w szybkim powrocie do zdrowia.

Analiza rynku oraz potrzeby małych i dużych klientów pozwala wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i odpowiednio dostosować ofertę ubezpieczeniową. W tym roku oferta Signal Iduna została rozszerzona o ryzyko pobytu w szpitalu z tytułu choroby oraz o pakiet assistance.

Assistance w pakiecie

Ubezpieczenie wyposażone jest dodatkowo w pakiet usług assistance, który zapewnia niezbędną pomoc tuż po zdarzeniu. Klienci mogą skorzystać z wizyty lekarza internisty lub jeżeli stan zdrowia Ubezpieczonego i rodzaj wymaganej pomocy medycznej tego wymaga, organizację wizyty lekarza specjalisty. Dodatkowo pakiet zapewnia wizytę pielęgniarki, dostawę leków, transport medyczny. Klienci mają także dostęp do darmowej infolinii medycznej, za pośrednictwem której Centrum Assistance zapewni Ubezpieczonemu możliwość rozmowy z lekarzem, który udzieli ustnej informacji co do dalszego postępowania.

Pakiet assistance zapewni także korepetycje, jeżeli w wyniku nieszczęśliwego wypadku uczeń nie mógł uczęszczać na zajęcia lekcyjne nieprzerwanie przez okres co najmniej

7 dni.  Ponadto, klientom przysługuje pomoc psychologa, jeżeli na skutek nieszczęśliwego wypadku nastąpiła śmierć dziecka, rodzica lub kolegi z klasy.

– Wybierając ubezpieczenie dla swojego dziecka, warto podejść do tematu kompleksowo i wyposażyć pociechę w ubezpieczenie NNW z bogatym assistance medycznym. Indywidualna polisa pozwoli wybrać ochronę i jej zakres do potrzeb rodziców i dzieci. Ubezpieczenie od Signal Iduna to oferta, która nie tylko zapewni odszkodowanie na wypadek uszczerbku na zdrowiu, ale także niezbędną pomoc tuż po zdarzeniu – mówi Urszula Szwarc, Zastępca Dyrektora Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Assistance przyda się także w przypadku planowania, organizacji lub w trakcie wycieczki szkolnej. Specjalny szkolny serwis informacyjno-organizacyjny udzieli informacji dotyczących muzeów, wystaw, kin, teatrów, hoteli, schronisk młodzieżowych, głównych atrakcjach turystycznych największych miast w Polsce czy rozkładów jazdy pociągów.

Notatki z okupem strzelają ze szkolnych drukarek, ale okręg odmawia płacenia

Kaspersky zdobywa tytuł lidera w ocenie pakietów bezpieczeństwa punktów końcowych