w

Salon optyczny Fielmann w NoVa Park

W czwartek 3 lutego do grona najemców NoVa Park dołączył salon optyczny – Fielmann. Lokal o powierzchni 169 m2 to pierwszy salon marki w Gorzowie Wielkopolskim!

Fielmann to marka optyczna oferująca swoim klientom szeroki wybór stylowych oprawek z kolekcji Fielmann oraz oprawek znanych marek takich jak Ray-Ban, Rodenstock czy Guess w korzystnych cenach. Klienci salonu w NoVa Park będą mogli również skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, które będą przeprowadzać kompetentni optycy z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Fielmann jest liderem na rynku optycznym w Niemczech, gdzie firma powstała w latach 70-tych. W Polsce marka jest obecna od 1999 r.

„Kolejna marka poszerza tenant-mix NoVa Park! Cieszymy się, że najemcy postrzegają NoVa Park jako dobre miejsce do prowadzenia biznesu. Nowe otwarcia tylko potwierdzają, że NoVa Park jest największym centrum handlowym w regionie, ale także najpopularniejszą destynacją zakupową dla osób z Gorzowa i okolic” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Salon Fielmann znajduje się na poziomie 0, przy sklepie New Yorker.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Napisane przez Orchidea PR

TIM wśród Diamentów Forbesa 2022

Bezpieczne związki: jak ochronić się w świecie cyfrowym w Walentynki i nie tylko