w

Relacja Grupy Tubądzin z Targów Cersaie 2022 w Bolonii

Bolonia stała się światową stolicą designu, która przyciągnęła tysiące miłośników trendów architektonicznych. Podczas Międzynarodowych Targów Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek Cersaie nie mogło zabraknąć Grupy Tubądzin. Stoisko marki odwiedziły już setki projektantów, producentów oraz amatorów dobrego stylu, a wydarzenie wciąż trwa! 

Targi Cersaie to doskonała okazja do pokazania najnowszych kolekcji przed szeroką publicznością. Dlatego od wielu lat biorą w nich udział wiodący producenci z branży ceramicznej. Tegoroczna edycja była dla Grupy Tubądzin wyjątkowa, ponieważ marka zaprezentowała nie tylko innowacyjne wzory płytek, ale także zupełnie nowe formaty.

– Grupa Tubądzin dokłada starań, aby pozostać topowym producentem płytek nie tylko w Europie, ale i na świecie. Dostarczamy naszym klientom coraz szerszą gamę produktów i bardzo dbamy o nasz design. Chcemy, aby jakość produktów sygnowanych logo Tubądzin była najlepsza. Nowa linia produkcyjna, którą obecnie montujemy w Sieradzu, stworzy znacznie większe możliwości wzornicze, dzięki czemu będziemy mogli oferować Klientom jeszcze doskonalsze produkty zdobione w masie oraz o większym formacie – 275 x 120 cm. – wyjaśnia Mirosław Jędrzejczyk, prezes zarządu Grupy Tubądzin.

Motywem przewodnim Cersaie 2022 jest natura. Gwałtowny zwrot w stronę otoczenia, jego wielowymiarowości, piękna i harmonii, która w ostatnich latach niejednokrotnie była niejednokrotnie wystawiana na próbę, stanowi główną oś tematyczną wydarzenia. 

– Podczas tegorocznej edycji zaprezentowaliśmy wiele premierowych kolekcji. Motywem tegorocznych targów w Bolonii jest powrót do natury, balans i stabilność, jaką daje nam dom. To miejsce bezpieczne, zwłaszcza w świetle szybko zmieniającej się rzeczywistości i kryzysu energetycznego, który nieproszony rozgościł się u nas na dobre. Zapewniam jednak, że jakość naszych produktów pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie. – mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes zarządu Grupy Tubądzin

– Chcieliśmy pokazać gościom szereg nowości, zarówno w największym formacie, jak i we wzorach monoporosowych, w możliwie najszerszej palecie wzorniczej. – dodaje Andrzej Ramel, członek zarządu Grupy Tubądzin

Projektując najnowsze kolekcje Grupy Tubądzin architekci marki czerpali inspirację z naturalnych minerałów. Zjawiskowe struktury i głębokie kolory rzadkich kamieni przeniesiono na kilka premierowych linii zaprezentowanych na targach.

– Są to propozycje inspirowane mniej znanymi kamieniami, takimi jak np. kwarcyt patagoński. Ten niezwykły minerał wyróżnia się ogromną dekoracyjnością. Nowe elementy graficzne zaprezentowaliśmy na dużych formatach. To między innymi wzory morskie i roślinne, które dodają wnętrzu niezwykłego charakteru. – wyjaśnia Tomasz Smus, architekt marki Monolith.

Jedną z nowości prezentowanych podczas Cersaie 2022 jest także nowy kolor kolekcji Cielo e Terra z 2016 roku. Zieleń, kolor nadziei i natury, a także szereg dekoracji uzupełniających kolekcję, stworzyła światowej sławy projektantka Dorota Koziara.

– Podczas tegorocznych targów Cersaie po raz pierwszy zaprezentowaliśmy dekoracje do kolekcji Cielo e Terra. Są to gradienty przechodzące z bazowych kolorów kolekcji do bieli. Kolejne dekoracje opierają się na cienkiej, złotej linii czy platynie, są niezwykle delikatne. – opowiada autorka kolekcji.

Targi w Bolonii zakończą się 30 września.

Załączniki

Napisane przez V5Group

Pewność siebie i zdrowie zamknięte w uśmiechu

Czy inflacja zagląda do misek naszych pupili? PAYBACK bada preferencje zakupowe opiekunów zwierząt w dobie rosnących cen