w

realme 10 zadebiutuje w Polsce już 9 listopada

Warszawa, 31 października 2022 r. – realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, w przyszłym tygodniu wprowadzi do Polski swoje najnowsze urządzenie. realme 10 będzie wiodącym w segmencie telefonem z wydajnym procesorem MediaTek Helio G99. Dodatkowo, 9 listopada, firma zaprezentuje nowe słuchawki bezprzewodowe – realme Buds Air 3S.

 

Oprócz wysokiej wydajności produktu zapewnianej przez procesor MediaTek G99, realme 10 będzie również oferował do 16GB (8GB + 8GB) dynamicznej pamięci RAM – największej w swoim segmencie. Oferując elastyczną wirtualną pamięć RAM, realme 10 zapewni płynną pracę systemu nawet przy 18 aplikacjach uruchomionych w tym samym czasie.

Jako główna linia produktów realme, seria numeryczna realme jest zbudowana w oparciu o przełomowe technologie. Nie inaczej będzie w przypadku modelu realme 10. Więcej informacji na ten temat już wkrótce.

————————————————————————————————————————————–

O realme

 

realme zostało założone w maju 2018 roku, stając się najszybciej rozwijającą się marką smartfonów na świecie. Ambicją realme jest wyznaczenie trendów i dostarczanie młodym ludziom produktów gwarantujących niezapomniane wrażenia. Smartfony oraz urządzenia AIoT od realme wyróżniają się nie tylko eleganckim i minimalistycznym designem czy wysoką wydajnością, ale również przystępnymi cenami.

Obecnie realme jest najszybciej rozwijającą się marką smartfonów, która weszła na rynki ponad 18 krajów, takich jak Chiny, Indie, Indonezja, Wietnam, Tajlandia, Malezja, Pakistan, Egipt itp., a od maja 2019 r. uruchomiła działalność w regionach europejskich. W Polsce realme obecne jest od kwietnia 2020 roku, a już w drugim kwartale 2021 była w TOP 3 dostawców smartfonów w kraju. W niecałe trzy lata, a więc w rekordowo krótkim czasie, marka realme sprzedała 100 milionów smartfonów na całym świecie, co pozwoliło jej zachować tytuł najszybciej rozwijającego się producenta smartfonów.

Więcej informacji na stronie: www.realme.com

Napisane przez H

Wybuch wulkanu w centrum miasta – immersyjna wystawa BBC Earth „Zjawiskowa Ziemia”

Stypendium dla humanistów – zgłoszenia tylko do 20 listopada!