w ,

Prezenty audio dla wymagających

Zestawienie prezentuje 3 modele odtwarzaczy oraz 3 modele słuchawek, które dostępne są w ofercie Sony. Kierowaliśmy się przede wszystkim jakością, ale także ceną i popularnością wśród klientów. Sparowaliśmy je w zestawy, tak aby ułatwić dokonanie najlepszego wyboru i trafic w gusta tych nawet najbardziej wymagających – ocenił Rafał Zych.

Zestaw „ekonomiczny” składa się z odtwarzacza mp3 Sony NWZ-B172 i słuchawek nausznych Sony MDR-ZX100. Odtwarzacz typu slim jest bardzo dobrym rozwiązaniem szczególnie dla osób młodych i aktywnych. Niska waga i rozmiar sprawiają, że jest bardzo poręczny, natomiast kontrolę bardzo usprawnia wielofunkcyjny joystick. Odtwarzacz nadaje się idealnie do korzystania podczas porannego joggingu. Cena odtwarzacza to 135 PLN. Design słuchawek MDR-ZX100 robi wrażenie na pierwszy rzut oka. Śnieżnobiałe o miejskim charakterze, poza wygodą są również wygodne i bardzo dobrze trzymają się głowy. Jakość dźwięku w zupełności pozwoli obdarowanej osobie, np: odprężyć się wracając autobusem z uczelni. Słuchawki można zakupić w sklepie www.MatrixMedia.pl za jedyne 61PLN.

Zestaw bardziej zaawansowany. Słuchawki Sony MDR-RF810RK i odtwarzacz mp4 Sony NWZ-E574 to cieszące się największym zainteresowaniem modele. Szczególnie słuchawki bezprzewodowe, które są idealnym pomysłem na prezent, nie tylko gwiazdkowy. Jeżeli obdarowywana osoba spędza dużo czasu w domu, lubi muzykę, ceni sobie komfort i jakość, wtedy trafimy w dziesiątkę. MDR-RF810RK bardzo dobrze leży na głowie i pozwala cieszyć się muzyką bez względu na to co robimy i gdzie aktualnie się znajdujemy. Model dostępny jest już od 124 PLN. Odtwarzacz NWZ-E574 to mały kombajn multimedialny. Za 399 PLN chowamy pod choinką prezent idealny dla osoby, która lubi słuchać muzykę w ruchu, ale jednocześnie lubi multimedialność i wykorzystuje gadżety elektroniczne do maksimum. Sony NWZ-E574 to poza muzyką, także filmy i gry, a wszystko w spójnej i poręcznej obudowie. Odtwarzacz cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kupujących, sprawdzi się również jako prezent.

Ostatnia para to modele zdecydowanie dla najbardziej wymagających. Słuchawki Sony MDR-XB600 to wyjątkowy model, który ucieszy każdego. Słuchawki posiadają elegancki design, który podkreśla perfekcyjne wykończenie i materiały z jakich zostały wykonane. Niewyczuwalne na głowie, nawet po kilku godzinach słuchania, przeniosą każdego w świat krystalicznie czystych i realnych dźwięków. Poza najwyższą jakością parametrów technicznych, słuchawki MDR-XB600 są również łatwe w transporcie, a jest to funkcja bardzo przydatna gdyż osoba, której je podarujemy nie będzie potrafiła się z nimi rozstać. Cena w sklepie Matrixmedia.pl to jedynie 205 PLN. Odtwarzacz mp4, który również przeznaczony jest dla bardzo wyjątkowej osoby to NWZ-F805, dostępny w cenie 899PLN. Jest to multimedialne urządzenie przystosowane do działania w środowisku internetowym. W tym celu producent wyposażył je w łączność WiFi, multidotykowy ekran i 16GB pamięci. Dzięki temu osoba, która otrzyma taki prezent będzie mogła bez przeszkód surfować w sieci w poszukiwaniu nowych kawałków, które następnie z wielką przyjemnością odsłucha na słuchawkach lub z wykorzystaniem wewnętrznych głośników xLoud. Oba modele gwarantują uśmiech na twarzy najbliższych, do następnej choinki – podsumowuje Zych. 

matrixmedia.pl

Napisane przez Matrixmedia S.C.

Produkty Tena dostępne w kolejnych sieciach handlowych

"Opowieść Wigilijna" w białostockiej szkole