w

PREMIERA REJSU KU SZCZĘŚCIU ORAZ WYJĄTKOWA PROPOZYCJA FILMOWA NA WALENTYNKI CZEKAJĄ NA WIDZÓW W LUTYM W ROMANCE TV

An Bord des Traumschiffs geben sich Anne (Pia Stutzenstein, 2. v. l.) und Alex Busch (Varol Sahin, 2. v. r.) im Beisein von Kapitän Max Parger (Florian Silbereisen, r.), Hanna Liebhold (Barbara Wussow, 3. v. l.), Martin Grimm (Daniel Morgenroth, l.) und Hochzeitsplaner Tom (Jan Hartmann, 3. v. r.) das Jawort.

Walentynki to zawsze bardzo ważne święto dla Romance TV. W tym roku stacja przygotowała dla widzów specjalną premierę filmu „O jedną miłość więcej”, która umili zakochanym wieczór 14 lutego od godz. 20:00. Wcześniej jednak, 3 lutego także o godz. 20:00 Romance TV zaprasza na premierowy film z serii „Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna do Toskanii”, gdzie wraz z dobrze znaną załogą udać się będzie można w ten przepiękny rejon Włoch.  

Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna do Toskanii 

Już 3 lutego o godz. 20:00 „Statek marzeń” wypływa w rejs do Toskanii. Na pokładzie są jak zwykle kapitan Max Parger, jego załoga i konsultant ślubny Tom. To szczególna podróż, ponieważ na statku po raz pierwszy odbędą się ślub i wesele prominenta. Jednak tuż przed wypłynięciem w morze Manuela, partnerka sławnego piosenkarza, „Lou“ Königa, zmienia decyzję. Statek wychodzi z portu ze sfrustrowanym piosenkarzem, który po takim incydencie zaczyna się bać o swój prestiż. Wielkie emocje i przepiękne widoki gwarantowane!

Premiera na Walentynki w Romance TV! 

Film obyczajowy „O jedną miłość więcej” opowiada historię Juliki, fizjoterapeutki i samotnej matki, która straciła przed dwoma laty męża, Michiego. Ciągle bardzo jej go brakuje. Mimo to zaczyna się spotykać z Konstantinem, beztroskim organizatorem wycieczek rowerowych. Natrętnym teściom Juliki, Georgowi i Chriście, którzy po śmierci Michiego bardzo jej pomagali, nie podobają się wzajemne relacje Juliki i Konstantina. Julika zastanawia się, czy można przeżyć drugą wielką miłość? O tym przekonać się będzie można już 14 lutego o godz. 20:00 w Romance TV.

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka, tel. 669 507 492, e-mail: [email protected]

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Napisane przez mariaaa

W świecie karm i przysmaków – jak odpowiednio dobrać produkt dla swojego pupila?

Wskazówki Trenerjazdy.pl: Świeże spojrzenie na ekojazdę