w

PPG GBS przyjaznym miejscem pracy

Należąca do rodziny PPG spółka PPG Global Business Services Poland we Wrocławiu została uhonorowana nagrodą specjalną w programie Friendly Workplace. Firmę doceniono za realizację wartościowych projektów oraz inicjatyw dla pracowników, a także zaangażowanie w projekty prospołeczne i charytatywne. W przeprowadzonej ocenie miejsca pracy Spółka uzyskała aż 24 na 25 możliwych punktów. 

Friendly Workplace to prestiżowa nagroda w zakresie Employer Brandingu (budowanie wizerunku pracodawcy) oraz People & Culture (ludzie i kultura organizacyjna), przyznawana przez redakcję portalu Markapracodawcy.pl. Wyróżnione firmy mogą pochwalić się nowoczesnym zarządzaniem
rozwojem pracowników oraz obszaru polityki personalnej. Nagroda jest potwierdzeniem, że firma podąża za zmianami i wyzwaniami rynku pracy i pozostaje przykładem do naśladowania.

PPG Global Business Services Polska to przykład firmy, która konsekwentnie buduje swoją kulturę organizacyjną wokół wartości takich jak bezpieczeństwo pracy, współpraca ze społecznościami lokalnymi, otwartość, uczciwość i transparentność. Tworzenie środowiska zaangażowania pracowników nawiązuje do wspomnianych wartości, wspiera pozytywne nastawienie oraz potencjał i energię pracowników, a także konsekwencję i wytrwałość w dążeniu do zamierzonych celów.

– Nagroda Friendly Workplace idealnie opisuje nasze miejsce pracy i odzwierciedla wartości. Od lat tworzymy środowisko przyjazne pracownikom. Naszą misją jest chronić i upiększać świat i właśnie to robimy.– mówi Marcin Dębowski, PPG GBS Site Lead. To bardzo ważne, że doceniony został sposób, w jaki ze sobą współpracujemy i dbamy o bezpieczeństwo w miejscu pracy, nasze działania z szacunkiem do siebie nawzajem. Cieszę się również, że zostały wyróżnione nasze programy rozwojowe oraz te wspierające równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. W tym roku wprowadziliśmy np. możliwość przyprowadzania zwierząt do biura, co spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem. Mamy bardzo dobrze ustrukturyzowany program wellness – pomagamy i instruujemy naszych pracowników, jak się zdrowo odżywiać, w jaki sposób dbać o aktywność psychofizyczną. Mamy bardzo dużo inicjatyw opartych na profilaktyce zdrowotnej, czy zarządzaniu stresem. Także sama forma pracy – wprowadzenie hybrydowego modelu pracy – spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem. Nasi pracownicy to wspaniali ludzie, którzy angażują się w pomoc potrzebującym i pomagają lokalnym społecznościom. Jesteśmy dumni, że jako pracodawca możemy ich w tym wspierać na różne sposoby .

 PPG: WE PROTECT AND BEAUTIFY THE WORLD®

W PPG codziennie opracowujemy i oferujemy farby, powłoki i materiały specjalistyczne, którym klienci ufają już blisko 140 lat. Dzięki poświęceniu, kreatywności i bliskiej współpracy, jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom, jednocześnie wyznaczając właściwy kierunek dalszego rozwoju. Główna siedziba PPG znajduje się w Pittsburghu, a nasze oddziały są w ponad 75 krajach na całym świecie. W 2021 roku firma zanotowała przychód netto w wysokości 16,8 mld USD. Wspieramy klientów z branży budowlanej, konsumenckiej, przemysłowej, transportowej oraz z rynków pochodnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ppg.com.

Logo PPG oraz We protect and beautify the  world są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do PPG Industries Ohio, Inc.   

Napisane przez PPG Newsroom

TIM SA w 2022 r.: Rekord rocznych przychodów ze sprzedaży, po raz pierwszy ponad 1 mld zł ze sprzedaży online realizowanej samodzielnie przez klientów

KRYMINALNE ZAGADKI MAZUR Z DWOMA PREMIEROWYMI FILMAMI SERII W ROMANCE TV