w

Pozytywne zmiany na mapie najemców NoVa Park

W czwartek 7 kwietnia 2022 roku salon home&you otworzył się w nowej, większej lokalizacji w gorzowskim centrum handlowym NoVa Park. Dzięki relokacji salon zyskał większy asortyment oraz przestronność, zapewniając klientom jeszcze bardziej komfortowe zakupy. Podobną decyzję podjęła również marka Świat GSM, która od 28 marca operuje na powierzchni 76 m2. 

home&you to jeden z liderów dekoracji wnętrz w Polsce, działający już od prawie 20 lat. W ofercie salonu można znaleźć niebanalne produkty, dzięki którym każdy urządzi wygodną sypialnię, funkcjonalną kuchnię czy efektowny pokój dzienny. Marka, nie tylko śledzi nowe trendy w branży wnętrzarskiej, ale także kreuje własne – zarówno na rynku polskim, gdzie posiada już ponad 140 salonów, jak i na rynkach zagranicznych. W asortymencie firmy znaleźć można m.in. oryginalne kolekcje ozdób, tekstyliów i domowych akcesoriów.

„Powiększony i bogatszy produktowo salon home&you w NoVa Park to jeszcze większa dawka inspiracji, które nasi klienci mogą wykorzystać tworząc wiosenne aranżacje swoich wnętrz” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Salon home&you o powierzchni 471 m2 jest zlokalizowany na poziomie 0, przy wejściu głównym do galerii, w sąsiedztwie sklepu Orsay.

To nie jedyne zmiany na mapie najemców NoVa Park, do których doszło w ostatnim czasie. Świat GSM, który zajmuje się sprzedażą akcesoriów GSM oraz oferuje usługi serwisowe, również zmienił lokal na blisko dwukrotnie większy i obecnie znajduje się na poziomie 0, naprzeciwko drogerii Super-Pharm. Do grona najemców dołączył również pierwszy w Gorzowie salon optyczny marki Fielmann, który zajmuje powierzchnię 169 m2 i sąsiaduje ze sklepem New Yorker.

„Decyzje naszych najemców dotyczące inwestycji i powiększenia dotychczasowych salonów w NoVa Park to dobry przykład, który pokazuje, że warto prowadzić biznes w naszym centrum handlowym. Na bieżąco dbamy o rozwój naszego tenant-mix śledząc przede wszystkim zmieniające się oczekiwania konsumentów, w szczególności na rynku lokalnym. Podniesienie atrakcyjności NoVa Park poprzez wprowadzenie do oferty handlowej nowych marek takich jak Fielmann powoduje, że klienci jeszcze chętniej wybierają nasze centrum, mając świadomość, że w NoVa Park znajdą wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu” – dodaje Ewa Jusiel-Bujnowska, Leasing Manager w NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, Pepco, KFC czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Napisane przez Orchidea PR

Niezwykli ludzie pośród Pracodawców z Sercem

Jak zadbać o bezpieczeństwo w miejscu pracy?