w , , ,

Porównywarka i startup promują zdrowy styl życia

Facebook pozwala na osiągnięcie efektu wirusowego i zainteresowanie akcją tysięcy użytkowników. Żeby wziąć udział w konkursie trzeba odpowiedzieć na pytania w sportowym quizie. Swoje szanse można zwiększyć, zapraszając do udziału znajomych z Facebooka. Dlaczego firmy zdecydowały się na współpracę akurat teraz?

Jak wynika z badania TNS OBOP „Aktywność fizyczna Polaków” w okresie jesienno – zimowym jedynie 10 proc. Polaków rusza się dla zdrowia. – Przy malejących temperaturach za oknem powinniśmy pamiętać, że taniec, bieganie, siłownia to aktywności, które nie wymagają wiosennej aury. Konkurs.ruszamysie.pl ma być dodatkowym bodźcem do tego by wyjść z domu i być aktywnym niezależnie od płci, wieku i kondycji fizycznej. – mówi Przemysław Śmit z Ruszamysie.pl.

TNS OBOP ujawnia również., że głównymi przeszkodami w uprawianiu sportu dla Polaków są brak czasu (38 proc.) i zmęczenie (29 proc.). – W codziennej działalności Okazje.info dążymy do tego, by ułatwiać życie internautom i oszczędzać ich czas, który mogą spożytkować na relaks i odpoczynek. Cieszymy się, że naszym doświadczeniem możemy wpierać ciekawe i wartościowe społecznie projekty internetowe, jak Ruszamysie.pl. Warto wykorzystywać potencjał, jaki dają social media, do promowania ważnych inicjatyw – mówi Magdalena Zasuń z Okazje.info.

Nagrodami w konkursie są bony na zakupy o wartości kilkuset złotych każdy ufundowane przez sklepy internetowe: do-tanca.pl, ebuty.pl, runnersclub.pl, bcaa.pl i goods.pl. Konkurs trwa do 23 grudnia, więc nagrody mogą również stać się miłym prezentem w okresie przedświątecznej gorączki lub pod choinkę.

Porównywarka cen Okazje.info http://www.okazje.info

Kontakt: Magdalena Zasuń – [email protected]

Okazje.info to piąty pod względem zasięgu serwis e-commerce w Polsce* i zarazem najszybciej rozwijająca się porównywarka cen. Miesięcznie serwis odwiedza ponad 3,5 miliona użytkowników, przeglądając oferty z 2000 kategorii produktowych.

Z usług Okazje.info korzysta ponad 1800 sklepów internetowych i marketów, prezentujących swoje oferty, gazetki reklamowe i akcje specjalne. Elastyczne warunki współpracy i szeroka oferta usług promocyjnych (pozycjonowanie ofert, akcje specjalne, display) gwarantują dotarcie do wybranych grup klientów i wysoką efektywność działań marketingowych .

* Megapanel, sierpień 2011

Avatar photo

Napisane przez okazje.info

Inter Cars SA wybrał Oracle E-Business Suite

MobileFormats z FOX International Channels