w

Pakiety stylistyczne competition dla Audi A4, A5, S4 i S5: jeszcze bardziej sportowy wygląd

Dzięki pakietom stylistycznym Competition i Competition plus, Audi rozszerza atrakcyjną i kompleksową ofertę zindywidualizowanego wyposażenia modeli A4 i A5 oraz S4 i S5. Oprócz reflektorów matrycowych Matrix LED (zależnie od wyposażenia) i licznych dodatków w kolorze błyszczącej czerni, w pakiecie znajdują się dodatkowe nowe kolory lakierów: szary – Chronos Gray Metallic, niebieski – Ascari Blue Metallic i zielony – District Green Metallic.    

Sportowe, a jednocześnie bardzo eleganckie

By jak najlepiej wyeksponować oba pakiety stylistyczne Competition, oparte odpowiednio na linii wyposażenia S line i na modelu S, Audi lakieruje w całości na wysoki połysk w kolorze czarnym następujące elementy dodatkowe: osłonę chłodnicy, osłonę przed kamieniami (tylko w A4), wloty powietrza wraz z ich ozdobnymi klamrami oraz dyfuzor. Grill osłony chłodnicy Singleframe, cztery pierścienie z przodu i z tyłu, lusterka zewnętrzne (tylko w połączeniu z pakietem plus), element stylistyczny pod słupkiem A i tylny spojler, są również utrzymane w błyszczącej czerni (nie dotyczy i A4 Avant ze spojlerem krawędziowym RS). W modelu S oznaczenie na grillu chłodnicy jest utrzymane w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym. Rury wydechowe we wszystkich modelach S oraz w A4 i A5 z linii S mają barwę ciemnego chromu.

W połączeniu z pakietem competition edition plus klienci otrzymają następujące elementy wyposażenia w promocyjnej cenie: czarne lusterka boczne, ledową projekcję logo rombu/S, pakiet oświetlenia Ambiente, czerwone zaciski hamulcowe (tylko w samochodach o mocy 150 kW i więcej) oraz folię/naklejkę „Audi Rings” w czarnym kolorze Brilliant Black na tylnych drzwiach (dolny panel boczny w A5 Coupé). Dostępne zwykle tylko w modelach typu RS przydymione osłony reflektorów, teraz po raz pierwszy pojawiły się w modelach A4 i S4 z reflektorami Matrix LED, a także w modelach Audi A5 i S5 z reflektorami Matrix LED i Audi Laser Light jako dodatkowymi światłami drogowymi.                                                      

Avatar photo

Napisane przez Audi

Gruntowne przygotowania kierowców Audi do Rajdu Dakar

Jak rozszerzona rzeczywistość uratuje święta dla handlu detalicznego