w

Odbieraj upominki i pomagaj potrzebującym w świątecznej akcji Galerii Bemowo

W dniach 17-18 grudnia w godzinach 12.00-18.00 Galeria Bemowo zaprasza na świąteczną akcję pełną prezentów w podziękowaniu za zakupy. Wydarzeniu będzie towarzyszyć zbiórka darów dla najbardziej potrzebujących rodzin oraz seniorów w dzielnicy Bemowo. Partnerami zbiórki są „Bemowski Mikołaj” oraz Ośrodek Pomocy Społecznej na Bemowie.

Idą Święta, czas pomyśleć o prezentach! Galeria Bemowo też o nich pomyślała, dlatego w dniach 17-18 grudnia w godzinach 12.00-18.00 będziemy wręczać upominki, aby podziękować Wam za zakupy w Galerii Bemowo. Co zrobić, aby zgarnąć niespodziankę? Wystarczy:

  • zrobić zakupy za min. 100 złotych, aby cieszyć się pudełkiem pysznych ciastek korzennych;
  • wydać min. 200 złotych, a będą czekać na Ciebie (do wyboru) książka dla dzieci, książka kulinarna, czekoladki w świątecznym wydaniu lub świeca zapachowa.

W ramach świątecznej akcji odbędzie się również zbiórka darów dla najbardziej potrzebujących rodzin oraz seniorów w dzielnicy Bemowo. Co będziemy zbierać? Artykuły spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia (cukier, olej, kasza, ryż, kawa, herbata, dżem, miód, konserwy mięsne, konserwy rybne, słodycze itp.) oraz podstawowe środki higieniczne (żel do kąpieli, szampon, mydło w płynie, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, golarki dla panów itd.). W ramach akcji „Bemowski Mikołaj” zebrane dary trafią do podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej na Bemowie.

Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Liczba upominków ograniczona.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. 

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Automatyzacja w contact center powoli staje się standardem

Czego od pracodawcy oczekują pracownicy nie tylko na Święta? Prezenty wspierające well-being w miejscu pracy