w , ,

Ochrona MŚP

Zgodnie z raportem Verizon dotyczącym dochodzeń w sprawie naruszenia danych z 2019 r. 43% wszystkich ofiar naruszeń stanowiły małe firmy, a 63% prób ataku na małe i średnie firmy zakończyło się powodzeniem. Koszt przerw w działalności spowodowanych cyberatakami na małe i średnie firmy może przekroczyć w USA 1 mln USD, a według raportu Instytutu Ponemon, ataki mogą mieć druzgocący wpływ na organizację.

Bramy 1550 i 1590 są obsługiwane przez Check Point R80. R80 jest najbardziej zaawansowanym w branży oprogramowaniem do zarządzania bezpieczeństwem i obejmuje wielowarstwową ochronę nowej generacji zarówno przed znanymi zagrożeniami, jak i atakami zero-day przy użyciu wielokrotnie nagradzanej ochrony SandBlast ™ Zero-Day Protection oraz antywirusa, programu antybotowego, IPS, aplikacji kontrolnej, filtrowanie adresów URL itp.

„Małe firmy odgrywają kluczową rolę we wzroście gospodarczym i innowacjach na całym świecie, ale często brakuje im środków, aby w pełni chronić się przed dzisiejszymi zaawansowanymi zagrożeniami cybernetycznymi”, powiedział Itai Greenberg, wiceprezes ds. Zarządzania produktem w Check Point Software Technologies. „Teraz, małe i średnie firmy mogą cieszyć się bezpieczeństwem klasy korporacyjnej dzięki wiodącym w branży funkcjom zapobiegania zagrożeniom w połączeniu z łatwym i intuicyjnym zarządzaniem.”

Napisane przez Bellini-Capital

Platforma Kaspersky Anti Targeted Attack uzyskuje najwyższe wyróżnienie w testach SE Labs

ANWIL wyróżniony za inicjatywę 30-lecia