w

Nowe wyzwanie w Pikmin Bloom

Najnowsza wersja Pikmin Bloom wprowadza nowe funkcje, aby jeszcze bardziej zwiększyć radość z codziennych spacerów, pomóc w realizacji celów wellness oraz połączyć się z przyjaciółmi i bliskimi.

Pikmin Bloom ma za zadanie uprzyjemnić codzienne spacery, nawet do pracy czy szkoły. Weekly Challenge, który wystartował w kwietniu, to funkcja, która rzuca wyzwanie, aby wraz z grupą do pięciu przyjaciół wykonać daną liczbę kroków przez tydzień. Różne nagrody będą przyznawane w zależności od poziomu osiągnięć Twojej grupy.

Dodaliśmy do tego wyzwania nowe – „Sadzenie kwiatów”. Podobnie jak w przypadku wyzwania związanego z liczeniem kroków, grupy składające się z maksymalnie pięciu osób mogą podjąć wyzwanie sadzenia kwiatów co tydzień. Możesz wziąć udział zarówno w wyzwaniu związanym z liczeniem kroków, jak i sadzeniem kwiatów w tym samym tygodniu.

Zaproś swoich znajomych do cotygodniowego wyzwania. Wierzymy, że udział w wyzwaniu z przyjaciółmi i rodziną sprawi, że codzienne spacery staną się przyjemniejsze. Możesz również cieszyć się wyzwaniem, łącząc się z przyjaciółmi i rodziną, którzy są daleko.

Załączniki

Napisane przez zpRO

Nowy mural TIER zaprojektowany przez krakowską artystkę ozdobił ścianę budynku mieszkalnego

NoVa Park z dwiema nowymi markami debiutującymi w Gorzowie