w

Nowa polska marka biżuterii: DRACA

DRACA to marka biżuterii, która powstała z potrzeby stworzenia czegoś nieszablonowego. 

Tworzymy oryginalne produkty, które same nosimy lub chciałybyśmy dostać w prezencie. Nasza biżuteria jest stworzona od kobiet dla kobiet. Z jej pomocą chcemy podkreślić naszą wspólną siłę i przywiązanie do klasycznego piękna – mówi Ewelina Roguska, współzałożycielka DRACA.

Inspiracją marki jest sztuka starożytna i odkrywanie starych, pięknych wzorów na nowo. Dlatego debiutancką, autorską kolekcją jest PANTEON. Znajdują się w niej naszyjniki z przedstawieniami siedmiu greckich bogiń oraz łańcuszki i bransoletki o ponadczasowych wzorach. Wszystkie elementy zostały wykonane w srebrze próby 925. Wybrane przez markę boginie idealnie odzwierciedlają różne osobowości. 

Chcemy, aby każda kobieta mogła się poczuć jak jedna z nich: niezłomna niczym Atena, piękna jak Afrodyta, domatorka na podobieństwo Hestii, czy indywidualistka – Artemida. Naszą biżuterię można łączyć na wiele sposobów, tworząc niepowtarzalne komplety, aby w oryginalny sposób wyrazić siebie – dodaje Anna Mech, współtwórczyni DRACA.

Marka współpracuje z grafikami i firmami z Polski.

W DRACA bardzo ważna jest idea dbania o środowisko – tworzone przez markę przedmioty pakowane są w eleganckie, ozdobne opakowania, które posiadają certyfikat FSC. Oznacza on, że materiały użyte do jego produkcji pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej. 

Załączniki

Napisane przez D

Musy owocowe – nowość w ofercie saloników Kolportera

NoVa Park rozgrzewa w środku zimy