w , ,

NoVa stylówka na nowy rok szkolny od NoVa Park

Stało się! Po dwóch miesiącach relaksowania się i ładowania baterii wracamy do szkoły! Z tej okazji w dniach 2-3 września w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park zaprasza na wydarzenie, podczas którego będzie można zdobyć ciekawą koszulkę z motywem Gorzowa oraz wziąć udział w warsztatach szycia i odświeżyć garderobę na nadchodzący sezon jesienny!

Przed mieszkańcami Gorzowa i okolic dwa niezapomniane dni w NoVa Park. 2 i 3 września 2022 roku w godzinach 13.00-19.00 odbędzie się akcja „NoVa stylówka na nowy rok szkolny”. Pierwszego dnia akcji na klientów NoVa Park czekają warsztaty szycia z krawcową. Będzie można przynieść swoje stare ubrania, przerobić je i przemienić w nowe perełki, które zachwycą wszystkich dookoła. Warto także skorzystać z doświadczenia i umiejętności krawcowej, aby dowiedzieć się, jak w prosty i łatwy sposób przygotować m.in. worek na buty do szkoły.

Drugiego dnia NoVa Park będzie wręczać upominki w podziękowaniu za zakupy. Tym razem zakupy na kwotę minimum 200 złotych (można łączyć łączyć maksymalnie 2 paragony z dwóch różnych sklepów) będą nagradzane koszulkami z oryginalnym nadrukiem nawiązującym do Gorzowa. T-shirty z motywem Dominanty, Studni Czarownic, Parku Róż czy Pomnika Jancarza będzie można samodzielnie wykonać na miejscu metodą sitodruku!

Ale to nie wszystko! W dniach 4-8 września 2022 roku NoVa Park organizuje także konkurs na swoich profilach na Facebooku i Instagramie. Do zdobycia jest karta podarunkowa o wartości 200 złotych na zakupy w NoVa Park. Aby ją otrzymać, wystarczy zrobić zdjęcie z koszulką z motywem nawiązującym do Gorzowa, którą zdobyło się właśnie podczas drugiego dnia akcji w NoVa Park. Zachęcamy, aby pokazać, że jest się dumnym mieszkańcem naszego regionu i oznaczyć NoVa Park w poście hashtagiem #novaparkgorzow!

„Powrót do szkoły wcale nie musi być ciężki! W pierwszy weekend września NoVa Park umili powrót do szkoły nie tylko uczniom, ale i ich rodzicom. Przygotowaliśmy specjalne warsztaty, które pozwolą odświeżyć naszą garderobę. Krawcowa pokaże, jak ze starych ubrań wyczarować prawdziwe perełki, a jeśli w sobotę zrobisz u nas zakupy – masz szansę otrzymać ręcznie wykonaną koszulkę z niepowtarzalnym printem!” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie w NoVa Park odbędzie się w dniach 2-3 września 2022 roku w godzinach 13.00-19.00. Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Wstęp na warsztaty szycia jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, Pepco, KFC czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Polak na (drogich) zakupach

Nie musisz być magikiem, aby czarować. Ty też masz moc, aby zmieniać świat na lepsze!