w

NoVa Park wspiera Ukrainę. Zbiórka darów dla uchodźców przybywających do Gorzowa

We wtorek 1 marca NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim uruchomiło punkt zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy dla mieszkańców Ukrainy, którzy w najbliższym czasie przyjadą do Gorzowa i okolic. Akcja jest organizowana we współpracy z Caritas oraz z siostrami z Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Gorzowie.

W punkcie zbiórki są przyjmowane poniższe artykuły:

środki higieny osobistej: żele pod prysznic, szampony, mydło, szczoteczki do zębów, podpaski, pieluchy (w każdym rozmiarze), zwykłe i nawilżane chusteczki, papier toaletowy, kremy, ręczniki papierowe;

środki czystości: proszki i płyny do prania;

apteczki pierwszej pomocy;

koce, śpiwory, karimaty, nową pościel;

ręczniki;

przybory szkolne dla dzieci (zeszyty, kredki, długopisy, ołówki, plecaki);

zabawki dla dzieci.

„Nie możemy patrzeć obojętnie na to, co dzieje się na Ukrainie. Chcemy choć w niewielkim stopniu pomóc potrzebującym, dlatego działamy wspólnie z gorzowskim Caritas oraz siostrami z Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Gorzowie, które przyjmą pod swój dach uchodźców z Ukrainy. Uruchomiliśmy punkt zbiórki darów dla naszych wschodnich sąsiadów, którzy przybywają do Gorzowa i okolic. Potrzeby są ogromne, dlatego zachęcamy każdego do przyłączenia się do zbiórki. Każdy dar jest teraz na wagę złota” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Punkt zbiórki jest czynny codziennie (z wyłączeniem niedziel niehandlowych) w godzinach 10.00-19.00 i znajduje się na poziomie 0 w lokalu pomiędzy salonem Kubenz a mBank. Punkt działa do odwołania.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Napisane przez Orchidea PR

Ekologiczne opakowania BIC – zobowiązanie na 100%

Cyberbezpieczeństwo z najwyższym priorytetem