w

Niezwykła magia w centrum handlowym. Iluzjonista Y odgaduje marzenia i rozdaje upragnione prezenty

Najpopularniejszy iluzjonista i mentalista młodego pokolenia – Iluzjonista Y, w swoimnajnowszym filmie trafnie odgaduje o jakim prezencie myśli przypadkowy klientcentrum handlowego, po czym mu to kupuje. Wizyta w markecie zamienia sięw wytwórnię marzeń. Odwiedzający, zatroskani kupnem prezentu dla bliskich, finalniedostali także swój upominek. Według Y, magia dobra zawsze wraca – i to z podwójnąsiłą!

Święta to magiczny czas. Mimo trudnej aury pogodowej, ludzie są milsi i przyjaźniejnastawieni do otaczającego ich świata. Koniec roku to moment przemyśleń. Robimy bilanse,chcemy dać coś od siebie innym. Nasze potrzeby i marzenia chętniej odkładamy na poczetsprawiania radości tym, którzy są obok. Często odkrywamy, że dawanie jest znacznieprzyjemniejsze niż dostawanie. Świąteczne zakupy zaczynamy oczywiście od spełnianiamarzeń naszych bliskich. Chcemy, by upominek sprawił komuś radość; by po prostu wywołałuśmiech.

Dlaczego dajemy prezenty? I czemu to jest takie przyjemne? Lubimy wybierać, kupowaći pakować. Sama przechadzka po centrum handlowym jest momentami magiczna! Świecąceelementy, piękny wystrój, ten zimowy klimat…Wszystko to sprawia, że chcemy spełniaćmarzenia. Często znalezienie idealnego prezentu zajmuje wiele godzin – w końcu musi byćwyjątkowy, dopasowany… Potem oczywiście z radością wręczamy prezenty bliskim licząc, żetrafiliśmy w ich gusta… Tego problemu podczas świątecznych zakupów nie ma Igrek.

W swoim najnowszym filmie, podczas wizyty w jednym z łódzkich centrówhandlowych, Y zadaje pytanie klientom o wymarzony prezent świąteczny, po czym odgadujeich życzenia. Na twarzach nie zabrakło uśmiechu i lekkiego zdziwienia. Niespodzianka zaczynasię wtedy, gdy Y po prostu prowadzi klienta do kasy i…kupuje mu to, co po części sam“wyczarował”.

Tu wspomniany film:

www.youtube.com/watch?v=3_4VJ-svSG4

To już kolejna akcja Igreka w której pokazuje inny, najprostszy i najbardziej ludzki rodzaj magii– dobro. Iluzjonista słynie z pokazów magii dla autentycznych przechodniów. Bez scenariusza,bez przygotowania, bez sztucznych efektów – po prostu tu i teraz. A cel jest zawsze ten sam…Sprawiać radość!

Prawdziwa wdzięczność niesie ze sobą niesamowitą moc. Wyrażona we właściwy sposóbi odpowiednio przyjęta przynosi dawkę pozytywnej energii.

Iluzjonista Y (czyt. Igrek) – Magik Gwiazd (swoją magię pokazywał takim gwiazdom jak: Mike Tyson, RobertLewandowski, Jared Leto czy DJ Tiesto), nowoczesny iluzjonista, mentalista, autor książki „13 kroków by stać sięmagicznym”.

Influencer. Na wszystkich prowadzonych przez siebie mediach społecznościowych zrzesza ponad 3 milionyobserwujących. Prowadzi największy w Polsce kanał na YouTube o tematyce Iluzjonistycznej.

Napisane przez kwiatkowskak

Audi celuje w podium na Rajdzie Dakar

Lęk przed samotnością w Święta. Jak wesprzeć mentalnie naszych seniorów?