w

Na Dzień Kobiet Galeria Bemowo poszukuje Superbohaterek z Bemowa

W środę 8 marca świętujemy Dzień Kobiet. Każda Kobieta to Superbohaterka, ale wiele wspaniałych kobiet jest wciąż do odkrycia! Dlatego Galeria Bemowo rusza z konkursem na Facebooku, w ramach którego poszukuje Superbohaterek z dzielnicy Bemowo, które stanowią lokalny wzór do naśladowania. Na autorów 5 najlepszych zgłoszeń konkursowych oraz wskazane bemowskie Superbohaterki czekają nagrody.

„Superbohaterki z Bemowa” to konkurs na Facebooku skierowany do wszystkich mieszkańców dzielnicy Bemowo, w ramach którego chcemy odkryć bemowskie kobiety, które działają na rzecz lokalnej społeczności, robią coś dobrego, pomagają potrzebującym. Rozejrzyj się w najbliższym otoczeniu: rodzinie, sąsiedztwie, szkole, pracy, dzielnicy i pomóż Galerii Bemowo znaleźć bemowską Superbohaterkę! Poszukujemy kobiet w każdym wieku, które zmieniają otaczającą nas rzeczywistość na lepszą i są wzorem do naśladowania.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym wskażesz kobietę z Bemowa, która Twoim zdaniem jest lokalną Superbohaterką oraz napiszesz, jaką ma super moc. Nagradzamy 5 najciekawszych zgłoszeń. Na autorów zwycięskich zgłoszeń czekają karty podarunkowe o wartości 100 złotych do drogerii Rossmann, a wskazane w zwycięskich komentarzach Superbohaterki otrzymają do rąk własnych kwiaty w doniczce.

Konkurs trwa od 8 do 12 marca. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 marca na profilu Galerii Bemowo na Facebooku. Regulamin konkursu „Superbohaterka z Bemowa” dostępny na stronie internetowej Galerii Bemowo oraz w poście konkursowym.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. 

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Uber łączy siły z fundacją Anji Rubik by przeciwdziałać przemocy

Starcie na pustyni – wyścig NASCAR Cup Series w Phoenix na żywo w Motowizji