w

Murapol sprzedał już ponad 75% mieszkań

Osiedle „Cztery Pory Roku” to kameralny i przytulny zespół trzynastu pięciokondygnacyjnych budynków położonych w starannie wybranej  części Tych. Cały kompleks mieszkaniowo-usługowy zlokalizowany jest u zbiegu ulicy Sikorskiego i Alei Bielskiej. Z osiedla jest doskonały i szybki dostęp, zarówno do infrastruktury miejskiej Tych, jak i do najważniejszych szlaków drogowych aglomeracji śląskiej. Ponadto, niewątpliwym atutem osiedla jest otoczenie, ponieważ tyskie „Cztery Pory Roku” znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Pszczyńskich i Jeziora Paprocańskiego. Ujmujący widok z okien, wprost na Beskid Śląski to bezcenny walor tej inwestycji. Cały kompleks mieszkaniowy znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, która stwarza  doskonałe warunki do relaksu i odpoczynku. Ze względu na tak atrakcyjne położenie, „Cztery Pory Roku” to szczególnie atrakcyjna propozycja dla młodych małżeństw i rodzin, poszukujących wygodnego, a zarazem bezpiecznego i cichego osiedla. Architektura budynków jest prosta, a jednocześnie niebanalna. Drewniane elementy elewacji oraz pastelowe, stonowane kolory sprawiają, że cała inwestycja jest idealnie wkomponowana w otaczające ją tereny zieleni. Murapol zadbał o cały kompleks mieszkaniowy w najdrobniejszych szczegółach. W reprezentacyjnym punkcie osiedla deweloper wybudował skwer z ławeczkami i elementami małej architektury w tym fontanną, co dodaje wiele uroku całej inwestycji.

„Cztery Pory Roku” są oddawane do użytku w kilku etapach. Aktualnie do sprzedaży wprowadzonych zostało  przeszło 400 lokali mieszkalnych i ponad 30 lokali użytkowych. Łączny PUM inwestycji to 23 000 m².Tyska inwestycja Murapolu jest niezmiernie popularna. W bardzo krótkim czasie została zakupiona większość mieszkań na osiedlu „Cztery Pory Roku”. „Na chwilę obecną w naszej ofercie zostało zaledwie niecałe 100 lokali na sprzedaż. Mamy jednak nadzieję, że wszyscy klienci znajdą coś dla siebie, ponieważ docelowo na osiedlu powstanie aż 800 mieszkań” – powiedział Jan Czerniawski Manager ds. Marketingu i PR w Murapolu.

Na terenie całej inwestycji znajdą się liczne punkty usługowe i handlowe oraz inne udogodnienia, które sprawią, że „Cztery Pory Roku” będą w dużej mierze samowystarczalne. Zgodnie z planami zagospodarowania, w północnej części osiedla, powstanie ogólnodostępny pasaż handlowy. Na parterze wzdłuż ul. Sikorskiego będą znajdowały się lokale pod działalność banków, kawiarni, salonów prasowych, sklepów spożywczych czy innych zakładów usługowych. Autorem projektu całej inwestycji jest Studio A Krzysztof Łaszczyk z Bielska Białej.

Na osiedlu „Cztery Pory Roku” mieszkania dostępne są w szerokim wyborze metraży – od jednopokojowych o pow. 39 m², po przestronne, czteropokojowe o powierzchni ponad 80 m². Ceny mieszkań kształtują się w przedziale od 4350 zł – do 4750zł za m². Oznacza to, że lokale mieszkalne, z tyskiej inwestycji Murapolu, kwalifikują się do programu Rodzina na swoim. „Cenę lokali na osiedlu „Cztery Pory Roku” w Tychach uzgadniamy indywidualnie z klientami. Jej wysokość jest zależna od formy i terminów płatności oraz szczególnych uwarunkowań transakcji” – deklaruje Murapol.

We wszystkich lokalach zastosowano oryginalne i ciekawe rozwiązania architektoniczne pozwalające na indywidualne dostosowanie wnętrza do preferencji użytkownika. Ponadto, każde mieszkanie posiada przestronny balkon lub taras. W skład kompleksu wchodzą również miejsca garażowe, zlokalizowane w podziemiach budynków oraz wzdłuż szerokich, wewnętrznych ciągów komunikacyjnych. Aktualnie, w zrealizowanych już części inwestycji, do użytku oddano 420 podziemnych stanowisk postojowych. Cena jednego  miejsca wynosi 20 000 zł.  Pierwszy etap inwestycji zakończono pod koniec 2010 roku. Obecnie rozpoczęto prace nad budynkami o numerach 2 i 3. Planowany termin ukończenia kolejnych etapów budowy osiedla to przełom 2011/2012 roku.

Avatar photo

Napisane przez Kosmalska Marta

Projektor BenQ MS500 – 6.000 godzin pracy w bardzo atrakcyjnej cenie

Przyczyny podatności sieci firmowych na ataki cyberprzestępców – wyniki badania Kaspersky Lab