w

MARATON FILMOWY „POKOJU ZE STAJNIĄ” Z DWIEMA PREMIERAMI W ROMANCE TV!

Wszystkich fanów filmów „Pokój ze stajnią” czeka miła niespodzianka. W niedzielę 20 listopada Romance TV wyemituje maraton z aż siedmioma filmami tej serii, w tym dwiema premierami: „Pokój ze stajnią: Teściowa na horyzoncie” o godz. 20:00 oraz „Pokój ze stajnią: Łut szczęścia” o godz. 21:55. Z jakimi kłopotami tym razem będzie musiała poradzić sobie główna bohaterka, Sophie?

Góry i życie na wsi doczekały się wspaniałego połączenia w serii filmów „Pokój ze stajnią”. Widzowie śledzą nowe życie Sophie, pochodzącej z miasta kobiety, która pragnie powrócić na łono natury i kupuje sobie gospodarstwo rolne. Jednak bajeczna idylla na jaką ma ona nadzieję, zmienia się w koszmar, ponieważ posiadłość Fuchsbichler jest nie tylko „wierna oryginałowi”, ale i „wzbogacona” o „pra-bawarskiego” dziwaka: Barthla Grantlera. Ów mężczyzna ma dożywotnie prawo do zajmowania jednego z pomieszczeń i skutecznie obrzydza życie byłej stewardessie. Od godz. 10:45 Romance TV zaprasza na „Pokój ze stajnią: w góry” o godz. 12:30 „Pokój ze stajnią: Dzikie wakacje”, o godz. 14:25 „Pokój ze stajnią: Góry przenosić”, o godz. 16:20 „Pokój ze stajnią: Pożar na poddaszu”, o godz. 18:05 „Pokój ze stajnią: Szopy pracze na wolności”. Punktem kulminacyjnym maratonu będą dwa zupełnie nowe odcinki lubianej przez widzów serii o godz. 20:00 i 21:55.

Pokój ze stajnią: Teściowa na horyzoncie – 20 listopada, godz. 20:00

Sophie, właścicielka pensjonatu, przeżywa trudne chwile. Odwiedza ją bowiem jej była teściowa, Brigitte, która chce zapobiec rozwodowi Philippe. Poza tym Sophie od kilku miesięcy sprawuje urząd burmistrzyni i nie może sobie poradzić z wywozem śmieci. Jedynym wyjściem jest składowanie ich na podwórku. Pomaga jej Felix, który nieoczekiwanie pojawił się w jej życiu i co ważniejsze, bardzo jej się spodobał.

Pokój ze stajnią: Łut szczęścia – 20 listopada, godz. 21:50

Do rąk lokatora stajni, Barthla, trafia zagubiona kartka pocztowa od jego córki, Johanny. Johanna, skłócona z ojcem, opuściła dom rodzinny 23 lata wcześniej, ale napisała, że chciałaby zobaczyć się z ojcem. Właścicielka pensjonatu, Sophie, namawia Barthla do poszukiwań córki. Sophie ingeruje również w plany starszej pary, Hansa i Margarethe i próbuje w ten sposób zapobiec pewnej tragedii.

Program maratonu na 20 listopada:

  • „Pokój ze stajnią: w góry”, godz. 10:45
  • „Pokój ze stajnią: Dzikie wakacje”, godz. 12:30
  • „Pokój ze stajnią: Góry przenosić”, godz. 14:25
  • „Pokój ze stajnią: Pożar na poddaszu”, godz. 16:20
  • „Pokój ze stajnią: Szopy pracze na wolności”, godz. 18:05
  • „Pokój ze stajnią: Teściowa na horyzoncie”, godz. 20:00 – PREMIERA
  • „Pokój ze stajnią: Łut szczęścia – 20 listopada, godz. 21:50 – PREMIERA

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka, tel. 669 507 492, e-mail: [email protected] 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Napisane przez mariaaa

Audi wybiera Saubera jako partnera strategicznego w Formule 1

Samsung Bespoke Jet™ Pet – skuteczny pogromca zwierzęcej sierści