w , ,

Maluchy wybierają się na piknik!

Sezon wiosenno – letnich wyjazdów właśnie się rozpoczyna. Spędzając aktywnie czas z dzieckiem na świeżym powietrzu, pomagamy odkrywać i pokazywać maluchom świat wokół. Wspólny posiłek na łonie natury, połączony z zabawą będzie dla dziecka prawdziwą atrakcją, dodatkowo rozwija jego zdolności poznawcze. 

Zorganizowanie pikniku nie nadszarpnie domowego budżetu, nie wymaga specjalnych zabiegów logistycznych, wystarczą chęci, wyobraźnia i można „zafundować” dziecku wspaniałą edukacyjną zabawę.
 

Przygotowanie się do wycieczki jest ważnym elementem wyprawy, dlatego pozwólmy dziecku na wykazanie się na przykład podczas pakowania „niezbędnych rzeczy”. Na wspólne rodzinne wycieczki może przydać się zestaw piknikowy.

Z myślą o małych piknikowiczach, polski producent zabawek – Wader stworzył specjalny zestaw dla 2 osób, w skład którego wchodzi: wózek na kółkach z pojemnikiem, filiżanki z podstawkami, łyżeczki, łyżki, talerzyki, szklanki, widelce oraz termos. Co ważne, wszystkie naczynia, w tym praktyczny termos mogą służyć do spożywania różnego rodzaju posiłków, ponieważ posiadają wymagane w tym celu certyfikaty bezpieczeństwa i są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Dodatkowo zabawki te są bardzo elastyczne i trwałe, można używać ich w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.

Poręczny wózek ułatwi transport całego zestawu i sprawi, że piknikowy wypad będzie przyjemną zabawą. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci powyżej 1-go roku. Produkt został wykonany w Polsce, z certyfikowanych, bezpiecznych i trwałych elementów.

Zestaw piknikowicza jest funkcjonalny i ma walory edukacyjne, rozwija u dzieci zdolności  organizacyjne, kreatywność i oczywiście budzi ducha odkrywcy.

To dokąd się wybieramy?:)

Avatar photo

Napisane przez OmniPro

Zagrajmy razem na inteligentnie zaprojektowanych stadionach Euro 2012

Loft37.pl dla mamy