w , ,

Lubisz oglądać TV? Odwiedź Credit Agricole, załóż konto i obniż rachunki

Właśnie ruszyła kolejna edycja promocji „Włącz korzyści Canal+”. Abonenci platformy Canal+, którzy do 31 marca odwiedzą placówkę banku Credit Agricole i otworzą nowy rachunek, mogą otrzymać aż do 460 zł premii:

  • 100 zł za otwarcie rachunku, w pierwszym miesiącu po otwarciu, po wpływie min. 1 000 zł
  • do 360 zł za opłacanie abonamentu Platformy CANAL+ z konta w Credit Agricole – bank zwróci 50% wartości abonamentu na konto – max. 30 zł miesięcznie, przez max. 18 miesięcy (łącznie max. 360 zł), pod warunkiem zapewnienia regularnych wpływów na konto minimum 1000 zł miesięcznie.

W promocyjnej ofercie można otworzyć jedno z dwóch kont Credit Agricole: Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Korzystanie z rachunków jest bezpłatnie pod warunkiem, że klienci regularnie będą zasilać je kwotą co najmniej 1000 zł oraz dokonają co najmniej jednej transakcji w miesiącu przy użyciu karty płatniczej lub BLIK.

Oferta jest skierowana do nowych i obecnych klientów Canal+, którzy opłacają abonament lub korzystają z oferty na kartę. Aby skorzystać ze specjalnej oferty banku należy odwiedzić dowolną placówkę Credit Agricole i otworzyć konto. Przy otwieraniu konta należy podać numer rachunku Canal+, na który klient wpłaca opłatę abonamentową lub zasila konto pre-paid.

Szczegóły aktualnych promocji można znaleźć na stronie www.credit-agricole.pl/ofertancplus

Napisane przez Przemyslaw Przybylski

Postanowienia noworoczne: wielu użytkowników chce zmienić swój styl życia online w 2020 r.

Cybergang Lazarus pokazuje udoskonalony warsztat w ataku AppleJeus