w

KOT W BUTACH ZAWITA DO KORONY

Słynnego Kota w Butach z serii filmów o Shreku będzie można spotkać nie tylko na ekranach kin, ale także w Centrum Korona. Już 14 stycznia znany z poczucia humoru Kitty Kociłapka pojawi się tam w towarzystwie mnóstwa atrakcji, a przy okazji klienci Korony będą mogli zdobyć bilety do Cinema City.

 

Już 13 i 14 stycznia, czyli w piątek i sobotę, Korona rozda swoim klientom bilety do Cinema City. Robiąc zakupy za co najmniej 200 zł na maksymalnie 2 paragonach i rejestrując je w Punkcie Obsługi Akcji (gdzie znajdzie się też regulamin), klienci będą mogli dodatkowo cieszyć się bonusem w postaci biletu do kina.

Z kolei 14 stycznia, nawiązując do najnowszego filmu „Kot w Butach: ostatnie życzenie” Centrum Korona organizuje dla swoich klientów wydarzenie pełne rozrywek. Gościem specjalnym sobotniej imprezy będzie ulubieniec widzów – Kitty Kociłapka – słynny ze swoich ciętych ripost i ostrej szabli kot. Jego zdolności szermiercze i akrobatyczne będzie można zobaczyć na własne oczy podczas pokazów, ale to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na odwiedzających tego dnia Koronę. Specjalnie dla najmłodszych przygotowano konkursy z nagrodami, a trochę ciepła w zimowy dzień zapewni stoisko z gorącą czekoladą i chrupiącymi ciasteczkami. Dzieci, które uwielbiają kreatywnie spędzać czas i mają zwierzaki, doskonale odnajdą się w Manufakturze Kocich Zabawek. Tam podczas warsztatów będą mogły stworzyć unikalne zabawki dla swoich pupili, malując je i przyozdabiając według własnych preferencji. Nie zabraknie również miejsc do zrobienia sobie spektakularnych zdjęć – bajeczna kula śnieżna z zamkiem w środku doskonale sprawdzi się w roli instaspotu, a fotobudka z kocimi akcesoriami pozwoli na świetną, fotograficzną zabawę.

Wizyta Kota w Butach w Centrum Korona z pewnością przyciągnie wielu jego fanów, nie tylko tych najmłodszych i pozwoli na chwilę zanurzyć się w bajkowym świecie. Będzie to również doskonała okazja, by zaplanować rodzinne wyjście połączone z zakupami i przy okazji zdobyć bilet do kina.

 

Napisane przez Valkea

Pierwsza Domówka z Ale Agentką!

Sztuka młodych artystów w NoVa Park