w , ,

Konto dla Ciebie Credit Agricole z Certyfikatem direct.money.pl

– Konto dla Ciebie Credit Agricole odpowiada na potrzeby różnych grup klientów. Wprawdzie nie jest ono bezwarunkowo darmowe, ale żeby nie zapłacić nic za podstawowe funkcje karty i konta nie trzeba spełniać skomplikowanych warunków. Za to można zyskać naprawdę wiele udogodnień. Właśnie dlatego nagrodziliśmy je Certyfikatem Direct.money.pl. – uzasadnia Dagmara Sudoł, analityczka portalu Money.pl.

Pod jedną wspólną nazwą "Konto dla Ciebie" kryje się rodzina czterech rachunków osobistych: konto flagowe, konto dla klientów VIP, a także konta dla młodzieży i nastolatków. Konto dla Ciebie jest bezpłatne dla użytkowników, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, korzystanie z karty a także zwykłe przelewy przez Internet oraz w aplikacji CA24 Mobile – wystarczy spełnić bardzo proste warunki (zapewnić minimum 1000 zł miesięcznych wpływów i wykonać co najmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem w miesiącu). Za niewielką stałą opłatą abonamentową klienci mogą również korzystać z bankomatów poza granicami kraju.

Kartą debetową do Konta dla Ciebie można płacić na całym świecie w złotówkach, dolarach, funtach lub euro bez kosztów przewalutowania. Karty w wersji standardowej mają nowoczesny design, a dodatkowo klient sam może wybrać wygląd swojej karty spośród niemal 200 różnych grafik i zdjęć dostępnych w katalogu banku. 

W Koncie dla Ciebie udostępniana jest też Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń assistance Pomoc dla Ciebie. W pakiecie podstawowym ochrona obejmuje m.in. ochronę telefonu na wypadek uszkodzenia wyświetlacza lub kradzieży, zgubienie kluczy lub dokumentów, a także domowe wizyty lekarza lub fachowców (ślusarz, hydraulik) itp.

Z Kontem dla Ciebie powiązany jest Rachunek Oszczędzam (dla nowych klientów oprocentowanie 1,5% do 20 tys. zł), a także największy w Polsce Klub Rabatowy (płacąc kartą Credit Agricole można dostać nawet do 55% zniżki). Użytkownicy Konta dla Ciebie mają możliwość realizacji przelewów natychmiastowych Express Eliksir, a także płatności mobilnych Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay.

– Konto dla Ciebie, to jeden z najpopularniejszych produktów w historii naszego banku. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Tempo, w jakim otwieramy nowe Konta dla Ciebie, świadczy o tym, że właśnie tak skonstruowane rachunki doskonale trafiają w potrzeby naszych klientów – mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes banku Credit Agricole.

*******

Credit Agricole Bank Polska jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce, który wyróżnia się na rynku budowaniem trwałych relacji z klientami, profesjonalnym i rzetelnym doradztwem oraz przyjazną obsługą. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Oferuje całą gamę produktów i usług bankowych, a także usług ubezpieczeniowych i assistance, dostępnych zdalnie przez serwisy CA24 (telefoniczny, internetowy, mobilny) oraz w sieci blisko 424 placówek bankowych i partnerskich. Jednocześnie Credit Agricole jest jednym z liderów rynku kredytów konsumenckich. Kredyty ratalne, sprzedawane pod marką CA Raty, dostępne są w prawie 12 000 punktach sprzedaży w całej Polsce. Posiadacze kart płatniczych banku mogą korzystać z największego w Polsce Klubu Rabatowego i kupować taniej towary i usługi dostępne u ponad 10 tys. partnerów.

Więcej informacji o Koncie dla Ciebie: www.credit-agricole.pl/konto-korzysci-dla-ciebie/ 

Załączniki

Napisane przez Przemyslaw Przybylski

Kaspersky wykrywa kolejnego brazylijskiego trojana bankowego atakującego na skalę globalną

1. miejsce w rankingu kont osobistych, które pozwolą zarobić dla Konta dla Ciebie