w , ,

Konferencja Security Analyst Summit wraca październiku w formule online

Ze względu na wyjątkową sytuację związaną z pandemią druga tegoroczna edycja odbędzie się, podobnie jak poprzednia, online.

Security Analyst Summit (SAS) to coroczne wydarzenie, które od ponad 11 lat przyciąga wysokiej klasy badaczy szkodliwego oprogramowania, organy ścigania z całego świata, zespoły reagowania na incydenty komputerowe oraz kadrę kierowniczą wysokiego szczebla z sektora usług finansowych, technologii, opieki zdrowotnej, środowiska akademickiego oraz agencji rządowych. Konferencja SAS gromadzi czołowych specjalistów zajmujących się wyszukiwaniem zagrożeń, którzy w przyjaznej atmosferze dyskutują na temat globalnych cyberzagrożeń w nieustannie zmieniającym się świecie.

Nadchodząca konferencja odbędzie się w dniach 6-8 października 2020 r., w godzinach 17:00-20:00. Omówione zostaną jedne z najważniejszych kwestii oraz trendów w zakresie cyberbezpieczeństwa, z jakimi zmagał się świat w tym trudnym dla wszystkich roku, a program przewiduje wystąpienia czołowych badaczy bezpieczeństwa z różnych stron świata. Zaprezentowane zostaną nowe, niepublikowane badania, nowe narzędzia oraz techniki służące do badania zagrożeń i wiele więcej.

Jak zwykle uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję obcowania z najlepszymi na świecie badaczami oraz osobami kształtującymi opinie w zakresie cyberbezpieczeństwa, udziału w rozmowach oraz obejrzenia wartościowych prezentacji tematycznych.

Omówione zostaną następujące tematy:

  • zagrożenia APT,
  • wyszukiwanie nowych zagrożeń,
  • wyłaniające się zagrożenia,
  • luki w zabezpieczeniach.

Ten rok pokazał, że elastyczność i łatwość przystosowania się mają istotne znaczenie w każdym aspekcie życia, łącznie z cyberbezpieczeństwem. Przekonaliśmy się również, jak ważne w społeczności związanej z cyberbezpieczeństwem jest dzielenie się wiedzą – co oznacza, że wciąż potrzebne są wysokiej klasy konferencje online prezentujące wartościowe treści. Chociaż początkowo planowaliśmy zorganizować naszą konferencję w tradycyjnym formacie, rzeczywistość podyktowała inne rozwiązanie. Postanowiliśmy więc zorganizować drugą konferencję [email protected], podczas której zapewnimy okazję do jeszcze szerszej wymiany wiedzy, rozmów z osobami ze środowiska, udziału w rozwijających sesjach szkoleniowych oraz poznania niesamowitych rezultatów badań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Wersja online konferencji będzie bardziej dostępna i zachęci do udziału szersze grono osób związanych z bezpieczeństwem. Oprócz regularnych uczestników zapraszamy również młodych badaczy, w tym tych, którzy dopiero zaczynają karierę w branży cyberbezpieczeństwa i nigdy wcześniej nie uczestniczyli w tradycyjnej odsłonie konferencji Security Analyst Summit. Teraz mają szansę poznać unikalną atmosferę, z jakiej słynie SAS – powiedział Siergiej Nowikow, zastępca dyrektora Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz (GReAT) w firmie Kaspersky.

Pełny program konferencji jest dostępny na stronie https://thesascon.com/Online.

Rejestracja jest otwarta dla wszystkich, a udział jest bezpłatny. Osoby chcące uczestniczyć w konferencji [email protected] mogą zarejestrować się na stronie https://kas.pr/tr59.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.

Napisane przez Kupczyk Piotr

Credit Agricole zaprasza na Targi CSR w formule online

Kaspersky Industrial CyberSecurity for Networks uzyskał certyfikat IEC