w , ,

Kompania Piwowarska sprzedaje meble Jana Kulczyka na aukcji WOŚP

Tradycją stało się coroczne wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Kompanię Piwowarską. W tym roku: „Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.” Dzięki wspólnym staraniom i zaangażowaniu ludzi do szpitali trafia najnowocześniejszy sprzęt.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest niezwykłym poruszeniem społecznym, zjawiskiem socjologicznym, częścią naszej polskiej kultury, mająca stałe miejsce w kalendarzu większości Polaków. Konkretna pomoc, jaką niesie co roku Orkiestra to nie tylko pieniądze jakie udaje się zebrać na wybrane cele, ale również sposób dotarcia do celu czyli zaangażowanie społeczne, uczenie się wzajemnego niesienia pomocy i wrażliwości dla problemów innych osób. Nie ma więc opcji aby indywidualnie czy w imieniu instytucji, firmy nie być jej częścią. Kompania Piwowarska, jej pracownicy i współpracownicy również, na różne sposoby „gra do końca świata i o jeden dzień dłużej!”. – mówi Katarzyna Wilczewska kierownik ds. public affairs.

Meble Jana Kulczyka na sprzedaż

Meble z przeszłością i "duszą", która w latach 1996-2009 zdobiły gabinet dr Jana Kulczyka, ówczesnego Przewodniczącego Rady Nadzorczej Kompanii Piwowarskiej, trafią do zwycięscy aukcji, która trwa do 17 stycznia 2012 roku. Komplet mebli to elegancki stół włoski GIORGETTI wraz z skórzanym krzesłem Giorgetti, włoska sztuka wykonana ze szlachetnych gatunków drewna zaprojektowana przez jednego z najsłynniejszych architektów i designerów, Leona Kriera. Przy tym stole zasiadło wielu znamienitych gości i odbyło się wiele biznesowych spotkań.

Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=578676

Aukcja potrwa do 17.01.2012

Dzięki Kompanii do Toskanii

Siedem obrazów z cyklu "Toskania", pędzla Ewy Trefon powstały podczas letniego Pleneru Malarskiego w Toskanii w ramach programu "Passion Inclusive" w konkursie "Co Cię powstrzymuje?". Konkurs odbył się 2010 roku, a jego patronem i sponsorem była marka Grolsch, której właścicielem jest Kompania Piwowarska. Wszystkie Akryle na płótnie sygnowane są przez artystkę. Aukcja obrazów potrwa do 17 stycznia 2012 roku.

Link do aukcji obrazów: http://aukcje.wosp.org.pl/search.php?string=obraz+od+Kompanii+Piwowarskiej&us_id=2873825&country=1

Aukcja potrwa do 17.01.2012

Się pomaga WOŚP

W tym roku zachęcamy pracowników Kompanii Piwowarskiej i naszych interesariuszy do włączenia się w największą akcję charytatywną w Polsce, korzystając z bankowości elektronicznej i naszej zbiórki na platformie http://www.siepomaga.pl/r/kp-dla-wosp. Zbiórka pieniędzy na rzecz WOŚP potrwa do 19.01.2012 roku. Zapraszamy do przyłączenia się!”– mówi Katarzyna Wilczewska.

Siepomaga.pl to pierwsza i największa w Polsce platforma pomagania, która łączy potrzebujących z osobami pragnącymi pomagać. Hasłem przewodnim portalu jest „Razem wielką mamy moc”, aby 12-tysięczna społeczność Pomagaczy każdego dnia pamiętała o tym, że nawet niewielka darowizna pomnożona przez wiele osób i ich dobre serca rośnie w ogromną siłę.

Siepomaga.pl powstało 16.04.2009, aby bezpłatnie wspierać organizacje pozarządowe w zbieraniu środków na cele charytatywne. Działa pod honorowym patronatem Ministerstwa Zdrowia. Współpracuje z 438 organizacjami pozarządowymi, przeprowadziło ponad 300 akcji charytatywnych. W listopadzie 2011r. licznik zebranych e-darowizn wybił 1 000 000 zł. Największa pojedyncza wpłata wyniosła 24 tys.zł, najmniejsza 1 zł.

Do redaktora:

Kompania Piwowarska – Lider branży piwowarskiej w Polsce
Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. Do portfela marek KP należą najpopularniejsze polskie piwa – m.in. Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe Mocne, Redd's, a także międzynarodowe marki premium: Pilsner Urquell, Grolsch oraz Peroni Nastro Azzurro. Kompania Piwowarska (utworzona w 1999 roku) posiada trzy browary (w Tychach, Poznaniu i Białymstoku) oraz oddziały handlowe na terenie całego kraju. Kompania Piwowarska prowadzi także działalność społeczną nastawioną na walkę z wykluczeniem społecznym na tle ubóstwa oraz programy edukacyjne popularyzujące odpowiedzialność i umiar w konsumowaniu alkoholu. Wielkość sprzedaży osiągniętej przez KP w roku finansowym zakończonym 31 marca 2011 r. wyniosła 14,1 mln hektolitrów piwa.

SABMiller – jeden z największych na świecie producentów piwa
Kompania Piwowarska jest częścią jednego z największych na świecie producentów piwa – SABMiller plc. Grupa produkuje lub dystrybuuje piwo na sześciu kontynentach, a jej ogólnoświatowy portfel obejmuje międzynarodowe piwa premium, takie jak Grolsch, Miller Genuine Draft, Peroni Nastro Azzurro czy Pilsner Urquell oraz czołowe marki lokalne, takie jak Aquila, Castle, Miller Lite, Snow czy Tyskie. SABMiller jest jedną z największych na świecie (poza USA) firm rozlewających produkty Coca-Coli. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2011 SABMiller osiągnął przychody w wysokości 28,3 mld USD oraz wypracował zysk brutto (EBITA) w wysokości 5 mld USD. SABMiller plc jest notowany na giełdach papierów wartościowych w Londynie i Johannesburgu.

Dodatkowych informacji udziela:

Wojciech Mrugalski
kierownik ds. komunikacji
[email protected]
Tel. + 48 61 667 7667
tel. kom. + 48 601 91 11 44
Fax + 48 61 667 7850

Wielka wyprzedaż agoda.com z okazji roku smoka – aż do 56% zniżki na hotele w Chinach

Strabag na S8