w

Kaspersky Lab Polska z nowym dyrektorem ds. sprzedaży

Kaspersky Lab Polska informuje, że do zespołu firmy dołączył Łukasz Robak na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży. Nowy członek kadry kierowniczej zajmie się m.in. restrukturyzacją działu, koordynacją sieci partnerskiej oraz planowaniem dalszych działań mających na celu rozwój marki Kaspersky w Polsce. Dotychczasowy dyrektor działu, Bartosz Prauzner-Bechcicki, objął stanowisko dyrektora zarządzającego.  

Łukasz Robak ma wieloletnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim. Z powodzeniem kierował działem sprzedaży i rozwijał sieć partnerów w branży cyberbezpieczeństwa.

Jestem szczęśliwy, że mogę dołączyć od zespołu Kaspersky Lab Polska i dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju na rynku polskim. Jako przedstawiciel globalnego gracza na rynku cyberbezpieczeństwa, Kaspersky Lab Polska ma wiele do zaoferowania zarówno klientom, jak i partnerom na naszym rodzimym rynku, co daje duże pole do rozwoju sprzedaży – powiedział Łukasz Robak, dyrektor ds. sprzedaży, Kaspersky Lab Polska.

Jestem przekonany, że przynosząc świeże spojrzenie na biznes, Łukasz Robak skieruje nasz dział sprzedaży na nowe tory i wpłynie pozytywnie na działalność firmy, a jego bogate doświadczenie pozwoli nam na budowanie długofalowych planów związanych z polskim rynkiem – dodał Bartosz Prauzner-Bechcicki, dyrektor zarządzający, Kaspersky Lab Polska.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab Polska jako źródła.

 Wszystkie informacje prasowe są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.

Załączniki

Napisane przez Kupczyk Piotr

Jak kształtować zrównoważone miasta? Projekt modelowej uchwały PLGBC

Kaspersky Managed Detection and Response z najwyższą oceną na platformie Gartner Peer Insights