w

GSU Ubezpieczenia z Maxi Tarczą

Maxi Tarcza – to kompleksowe ubezpieczenie na wypadek wystąpienia nieprzewidzianego zdarzenia losowego. Ubezpieczenie dostępne w wariancie podstawowym gwarantuje szeroki zakres pomocy, w tym: pomoc w domu, pomoc medyczną, ubezpieczenie NNW, wsparcie w ochronie tożsamości oraz zapewnia pomoc na wypadek zachorowań wywołanych COVID-19.

Wariant rozszerzony – Maxi Tarcza VIP, dodatkowo zapewnia ochronę funeral assistance (wsparcie w przypadku pogrzebu), drugą opinię medyczną i pomoc w sytuacji nieautoryzowanych transakcji internetowych.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się okolicznościom i oczekiwaniom klientów, do ubezpieczenia została dołączona ochrona na wypadek zachorowania na COVID-19.

Polisa gwarantuje wsparcie na każdym etapie zachorowania od pomocy profilaktycznej, pomocy w czasie kwarantanny, pobytu w szpitalu, po opiekę po hospitalizacji. Klienci mogą skorzystać ze zdalnej konsultacji medycznej, telekonsultacji psychologicznej, zdalnego wsparcia IT, zakupów z dostawą do domu, transportu medycznego, opieki nad osobami starszymi czy dziećmi. W sytuacji, gdy ubezpieczony trafi do szpitala, polisa zapewnia również wsparcie finansowe w postaci dziennej wypłaty świadczenia lub jednorazowej wypłaty świadczenia w sytuacji, gdy ubezpieczony trafił na OIOM.

Wsparcie assistance zapewnia Europ Assistance Polska.

Ubezpieczenie Maxi Tarcza i Maxi Tarcza VIP można kupić w sieci placówek GSU Ubezpieczenia oraz Superpolisa Ubezpieczenia.

Śmieciowe „skarby Bałtyku” na wystawie w nadmorskich kurortach

Kaspersky Threat Attribution Engine przyporządkowuje nowe ataki do ugrupowań APT w kilka sekund