w

Grupa Tubądzin otrzymała nagrodę gospodarczą Województwa Łódzkiego „Biznes na plus”

To wyróżnienie dla firm, które osiągają najlepsze efekty ekonomiczne, realizują innowacyjne projekty, cieszą się uznaniem w kraju i za granicą, a tym samym promują Łódzkie. Statuetka w najważniejszej kategorii „Biznes na plus – nagroda Zarządu Województwa Łódzkiego” została przyznana dwóm firmom, m.in. Grupie Tubądzin. 

– Przyznaliśmy ex aequo pierwszą nagrodę firmom, które są wizytówką naszego województwa. Oprócz branży włókienniczej, z którą Łódzkie kojarzy się najbardziej, to w dziedzinie płytek ceramicznych jesteśmy prawie mistrzami Europy. Jesteśmy z was dumni – mówił do nagrodzonych Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego, który pogratulował wyróżnień wszystkim laureatom i nominowanym w każdej z siedmiu kategorii. – To zwycięstwo ludzi, którym zależy, żeby gospodarka w naszym województwie i kraju rozwijała się i żebyśmy osiągali sukcesy dzięki takim firmom, jak wasze.

–  Grupa Tubądzin od początku swojego istnienia związana jest z Województwem Łódzkim. To tutaj powstało nasze centrum logistyczne i 3 zakłady produkcyjne, w których od lat rozwijamy najwyższej jakości produkty i zapewniamy pracę ponad tysiącu pracowników. – mówi Mirosław Jędrzejczyk, Prezes Grupy Tubądzin – Dziękujemy za to wyróżnienie i cieszymy się, że dostrzegacie Państwo nasze sukcesy.

Wyróżnienie otrzymała również Ceramika Paradyż. Gala wręczenia nagród towarzyszyła XV edycji Europejskiego Forum Gospodarczego. Wieczór pełen nagród uświetnił pokaz mody, w którym wystąpiły amazonki – pacjentki które zakończyły proces leczenia onkologicznego lub są w jego trakcie. Celem pokazu, było zachęcenie Polek do badań profilaktycznych.

Napisane przez V5Group

Jak zabezpieczyć firmę w dobie kryzysu energetycznego?

Firmowe spotkania wigilijne okazją do integracji. Jak polscy pracodawcy podchodzą do organizacji świątecznych spotkań?