w

Gorzowski szpital promuje zdrowie w NoVa Park

Co to jest robot chirurgiczny da Vinci? Jak go obsługiwać i do czego służy? Już w dniach 25-26 lutego oraz 4-5 marca będziesz mógł się o tym przekonać! W tych dniach NoVa Park wspólnie z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie organizuje weekend zdrowia, w ramach którego wcielisz się w chirurga, zrobisz sobie badania profilaktyczne, porozmawiasz z dietetykiem oraz wesprzesz petycję w sprawie kardiochirurgii w Gorzowie.

W najbliższe dwa weekendy (25-26 lutego oraz 4-5 marca) NoVa Park zaprasza na akcję prozdrowotną organizowaną wspólnie z gorzowskim szpitalem. Główną atrakcją wydarzenia będzie robot medyczny da Vinci, z pomocą którego już od ponad pół roku gorzowscy lekarze wykonują operacje! W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni każdy klient NoVa Park poczuje się jak chirurg, siadając za sterami symulatora słynnego robota pomagającego ratować życie. Będzie to doskonała okazja, aby poznać pracę lekarzy „od kuchni”. Podczas dwóch „Weekendów zdrowia” w NoVa Park gorzowski szpital będzie również zachęcać do złożenia podpisu pod petycją do Ministra Zdrowia w sprawie uruchomienia oddziału kardiochirurgii w Gorzowie.

W programie wydarzenia także:

piątek (25 lutego i 4 marca, w godz. 15.00-19.00) – bezpłatne konsultacje u specjalistów z Centrum Zdrowia Psychicznego gorzowskiego szpitala oraz darmowe konsultacje dietetyczne dietetyk Anny Stachowiak (tylko 25 lutego w godz. 15.00-18.00);

sobota (26 lutego i 5 marca, w godz. 10.00-18.00) – bezpłatne pomiary poziom cukru we krwi oraz mierzenie ciśnienia, darmowe konsultacje z fizjoterapeutami z oddziału rehabilitacji Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie oraz konsultacje dietetyczne dietetyk Anny Stachowiak (tylko 5 marca).

W sobotę 5 marca będzie również możliwość pomocy potrzebującym i oddania krwi.

„Zdrowie – zwłaszcza w ostatnim czasie – to najważniejsza rzecz, na którą powinniśmy zwracać uwagę, dlatego NoVa Park regularnie angażuje się w promocję zdrowego trybu życia i akcje profilaktyczne. Tym razem – wspólnie z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie – szykujemy akcję, która ma na celu pokazanie mieszkańcom Gorzowa i regionu, jak ważna jest praca lekarzy chirurgów. Podczas wydarzenia będziemy również zachęcać naszych Klientów do podpisania petycji dot. utworzenia oddziału kardiochirurgii w Gorzowie” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Napisane przez Orchidea PR

Kuehne+Nagel zawiera długoterminową umowę czarterową z Atlas Air na eksploatację dwóch Boeingów 747-8

RELACJA Z „ZIKO DERMO BEAUTY DAYS”, CYKLICZNYCH SPOTKAŃ KLIENTEK Z KOSMETOLOGAMI.