w

Galeria Bemowo zaprasza na kolejną wystawę klocków LEGO®

W drugi weekend grudnia – w dniach 10-11 grudnia – Galeria Bemowo będzie oczkiem w głowie wszystkich miłośników najpopularniejszych klocków świata. Dlaczego? Bo w galerii odbędzie się wystawa klocków LEGO®, podczas której będzie można podziwiać wiele modeli zbudowanych z LEGO®, w tym pierwszy polski zestaw z serii LEGO® Ideas!

Grudniowa wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo to już niemal tradycja! Tym razem w dniach 10-11 grudnia 2022 roku zapraszamy na wyjątkową ekspozycję stworzoną z popularnych klocków, której unikatową atrakcją będzie prezentacja tryptyku „Tales of the Space Age”, autorstwa polskiego designera – Jana Woźnicy. Jest to pierwszy w historii LEGO®  polski projekt, który został zatwierdzony i pozytywnie zrecenzowany do produkcji. Zestaw „Tales of the Space Age” składa się z trzech scenerii (każda o wymiarze 10.4 cm x 14.7 cm) przedstawiających powierzchnię innego ciała niebieskiego. Inspiracją do stworzenia dzieła były klasyczne plakaty i okładki książek science fiction z lat 80-tych.

Oprócz tego, na uczestników wystawy czeka również wiele innych modeli, w tym rozbudowana makieta miasteczka z częścią podmiejską, makieta zatopionej Atlantydy, makieta z inscenizacją bitwy morskiej, modele architektoniczne stworzone przez studentów architektury oraz całe mnóstwo indywidualnych projektów tematycznych jak Star Wars czy samochody z lat 60-tych.

Wystawie będą towarzyszyć atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą mogły dobrze się bawić w „piaskownicach” pełnych klocków LEGO®, a także otrzymać niespodziankę w postaci bezpłatnych instrukcji do samodzielnego wykonania w domowym zaciszu mini-modeli z LEGO®.

Wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo odbędzie się w sobotę, 10 grudnia, w godzinach 10.00-18.00 oraz w niedzielę, 11 grudnia, w godzinach 10.00-16.00. Wstęp bezpłatny. Wystawa jest or­ga­ni­zo­wa­na przez AFOLi (Adult Fan of Le­go, czy­li do­ro­słych fa­nów LEGO®), zrze­szo­nych w klu­bie WAWLUG.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. 

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Świąteczna pomoc dla zwierząt w potrzebie

Bezcenne rady w zakresie bezpieczeństwa w przemyśle